Filter
Bakalauro laipsniai
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Miestų ir regionų planavimas Australijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis vieną iš daugybės įvairiausių miestų bei regionų planavimo akademinių studijų programų specialybių. Vienos iš populiariausių šio tipo studijų programų, kurias studentams siūlo įvairiausios pasaulio aukštojo mokslo įstaigos yra bendruomenių ekonominė plėtra, žemės ploto panaudojimas bei transporto sistemos.  

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Geriausios bakalauro programos - Miestų ir regionų planavimas Australijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Miestų ir regionų planavimas, Australija

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijo ... [+]

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijoje, siekiant užtikrinti, kad studentai turi pagrindinių įgūdžių, kaip to reikalauja architektai bakalauro lygio. Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic .

kurso aprašymas

Sukurtos aplinkos bakalauras buvo akredituotas 2013 m. Pabaigoje kartu su Aukštojo mokslo kokybės standartų agentūra (TEQSA).

Kursų dizainas apima įvairių suinteresuotųjų šalių, įskaitant architektūros ir statybos įmones, indėlį, užtikrinant teorinę ir praktinę aprėptį.

Sukurtos aplinkos bakalauras suderintas su Australijos Architektūros bakalauro programų architektūros standartų instituto rekomendacijomis. Iš šio laipsnio jūs:... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba