Filter
Bakalauro laipsniai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Miestų plėtra - Okeanija - 2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Programą, miestų plėtros rengia studentus analizuoti ir planas miesto erdves ir rajonų. Programos gali sutelkti dėmesį į miestų aplinkos ir klimato kaitos, miesto žemės valdymo, miestų strategijų ir planavimo, ir valdymo bei miesto infrastruktūros finansavimo.

Dėl daugelio šalių viduje Okeanijos, darbo progomis ir leidimų dirbti įstatymai labai skiriasi, su duomenimis apie galimybes kai kurių tautų yra riboti. Australija ir Naujoji Zelandija yra pažangiausios šalys šioje srityje.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Miestų plėtra - Okeanija - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Miestų plėtra, Okeanija

Queensland University of Technology

Šis lankstus kursas leidžia tęsti savo interesų sritį. Prieš baigdami kvalifikaciją, gausite realios patirties ir užmegzti ryšius su pramonės atstovais. ... [+]

ApžvalgaIštirkite miesto plėtros bakalaurą (apdovanojimus) ir įgykite patirties labai praktiniame kurse, kuris atspindi atsirandančias pramonės tendencijas.Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.Įgyti praktinės patirties su mūsų integruota mokymosi programa.Studijų statybos valdymas, kiekybinis tyrimas ir sąnaudų inžinerija, miestų ir regionų planavimas.

Majorai

Kaip šio kurso dalį turite pasirinkti pagrindinį

Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai) (statybos valdymas)

Pabrėžia

Sužinokite, kaip koordinuoti didelių ir sudėtingų projektų, pvz., Mažo ir aukštybinio būsto plėtros, viešbučių, gamyklų, biurų blokų, mokyklų ir ligoninių, statybą ir priežiūrą.Studijų išteklių valdymas, matavimas ir įvertinimas, svetainės valdymas, planavimas ir programavimas bei techniniai ryšiai.Dalyvaukite geriausiose pramonės šakos specialistų pateiktose paskaitose ir mokymuose.Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.Australijos statybos instituto akredituota programa.... [-]
Australija Brisbenas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba