BACHELORSTUDIES.LT

Bakalauro laipsnis - Miestų plėtra 2020

Bakalauro laipsnis yra svarbus elementas rengiant save darbo rinkoje. Daugelis darbdavių reikalauja bakalauro laipsnį tam tikros rūšies beveik visose pozicijose. Šis laipsnis gali būti suteikiamas beveik bet kurioje mokslo srityje, įskaitant miestų plėtrą.

Kas yra urbanistikos bakalauras? Tai laipsnis aplink planavimo, projektavimo ir teorijos už miestuose, pavyzdžiui, miestų ir miestelių. Kursinių moko, kaip miestuose yra sukonstruotos taip, kad būtų užtikrinamas veiksmingumas, komfortą ir patogumą naudotis pagrindus. Kursinių apima istoriją ir teoriją planavimo, projektavimo, statistikos, žemės naudojimo teisės, ekonomikos ir planavimo praktika. Jis taip pat gali apimti daug kitų aspektų, kaip sukurti gerai suplanuotas miesto zonas.

Yra daug įvairių privalumų pasiekti miesto plėtros bakalauro. Svarbiausia, kad jis leidžia jums įvesti lauką su gerai suapvalinti plotis žiniomis. Tai leidžia lengviau jums gauti šios srities darbą.

Šio laipsnis sąnaudos skiriasi remiantis daugelio skirtingų kriterijus. Jūsų gyvenamoji vieta, jūsų pasirinkta mokykla ir tos mokyklos buvimo vietos, yra visi veiksniai, kurie gali turėti įtakos kainai. Tikrinimas su konkrečių mokyklų yra geriausias būdas gauti tikslią kainą savo laipsnį.

Į urbanistikos bakalauras gali sukelti daug įdomių karjeros. Karjera įskaitant miesto planuotojas ir miesto dizaineris yra įvairus, kaip patys miestiečiai. Kadangi šis laukas yra glaudžiai susijęs su urbanizacijos žmonėms, vyriausybėms, komunalinės paslaugos, avarinių tarnybų ir fizinės infrastruktūros poveikį, šis laukas yra puikus tiems, kurie domisi karjeros dalyvauja planavimo ar projektavimo gyvenviečių, apylinkių ir visos miestuose. Nesvarbu, koks jūsų pasirinkta specialybė yra, yra tikėtina pozicijos nėra.

Yra programų visame pasaulyje, kurie siūlo bakalauro laipsnį kursinių. Daugelis mokyklų siūlo internete klases, kurios gali būti naudingas studentams atokiose vietovėse.Jei į urbanistikos bakalauras skamba įdomu jums, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

6 Rezultatai Miestų plėtra Filter

Bakalauro laipsnį miesto valdymo

Universidad Camilo José Cela
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas

Bakalauro laipsnis Urban Management yra novatoriškas Ispanijoje ir pirmauja studentų išsilavinimą su visiškai pavaldūs priemonių, reikalingų pasiekti skaitmeninį valdymą aplinkos su holistiniu požiūriu miestų formuoti miestų darbotvarkę.

Arquitetura e urbanismo

Faculdade Ideal (FACI)
Universiteto miestelis Dieninės 5 ieškoti teisės doktorantūros studijų Susisiekti su mokykla Brazilija Belém

Planejamento do espaço. Com apenas essas três palavrinhas, poderíamos definir a totalidade e a variedade de atividades que um Arquiteto e Urbanista pode desenvolver. Atuando na gestão, planejamento e execução de empreendimentos, intervenções em áreas urbanas, restauração do patrimônio histórico e arquitetura de interiores, esse profissional é indispensável nos dias de hoje, ainda mais com o mercado da construção civil em alta ebulição em todo o país.

bakalauro Yokohama kūrybinių miesto studijos (yccs)

Yokohama National University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Japonija Jokohama

Programa siūlo inovatyvius tarpdisciplininius kursus ateities lyderių.

Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai)

Queensland University of Technology
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Vasaris 2020 Australija Brisbenas

Šis lankstus kursas leidžia tęsti savo interesų sritį. Prieš baigdami kvalifikaciją, gausite realios patirties ir užmegzti ryšius su pramonės atstovais.

Tvarios miestų plėtros bakalauro studijų programa - Administraciniai mokslai

Tampere University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugpjūtis 2020 Suomija Tamperė

Miestai yra įkvepiančios verslo, kultūros ir kasdienio gyvenimo arenos. Tačiau jie susiduria su sudėtingais iššūkiais, susijusiais su aplinka ir asmenų gerove. Tvarios miestų plėtros bakalauro studijų programa yra tarpdisciplininė programa, ugdanti įgūdžius, reikalingus šiems iššūkiams spręsti. Tie, kurie orientuojasi į administracinius mokslus, galės analizuoti administracinius, politinius ir ekonominius reiškinius, susijusius su tvaria miesto plėtra ir planavimu.

Tvarios miestų plėtros bakalauro studijų programa - socialiniai mokslai

Tampere University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugpjūtis 2020 Suomija Tamperė

Miestai yra įkvepiančios verslo, kultūros ir kasdienio gyvenimo arenos. Tačiau jie susiduria su sudėtingais iššūkiais, susijusiais su aplinka ir asmenų gerove. Tvarios miestų plėtros bakalauro studijų programa yra tarpdisciplininė programa, ugdanti įgūdžius, reikalingus šiems iššūkiams spręsti. Tie, kurie orientuojasi į socialinių mokslų sritį, supras socialinių tyrimų tikslą ir socialinę reikšmę. Jie taip pat bus susipažinę su pagrindinėmis socialinių mokslų teorijomis ir sąvokomis.