BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Miestų planavimo studijos Senegale - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Bakalauro laipsnis urbanistikos turi sukurti miesto aplinką, kuri yra tvarus ir tinkamas gyventi paskirtį. Studentai galės gauti ir švietimas urbanistikos, ekonomikos, istorijos, aplinkosaugos ir politikos studijas. Absolventai galės dirbti savivaldybių ar privačių sektorių nekilnojamojo turto vystytojai ir konsultacijas.

Senegalo aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę įvairiausių studijų variantų. Per pastaruosius metus šalies universitetai susilaukė gausaus tarptautinių studentų susidomėjimo, nes joje buvo pradėtos kelios programos, skirtos aukštojo mokslo kokybės kėlimui.

Geriausios bakalauro programos - Miestų planavimo studijos Senegale - 2020

1 Rezultatai Miestų planavimo studijos, Senegalas Filter

Bakalauras nekilnojamojo turto ir miestų planavimo

Institut Africain de Management
Bakalauras
<
Dieninės
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

Kokybės vadybos pati kaip atitinkamos ir originaliai pasaulyje nuolat ieško būdų ir organizaciją. Įmonės reikalauja atviros sprendimus, atsakingą ir tausią greitai prisitaikyt ...

Skaityti daugiau