BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Miestų planavimo studijos 2020

Miestų planavimo arba urbanistikos bakalauro studijos apima daugybę su miestų inžinerija susijusių disciplinų. Šią studijų programą paprastai sudaro tokie kursai kaip miestų dizainas, statistika, miestų teisė, ekomonika, žemės panaudojimas, taip pat išsamiai nagrinėjamos miestų erdvės panaudojimo praktikos. Kai kurie universitetai studentams siūlo rinktis vieną iš srities specializacijų ir studijuoti transporto sistemų planavimą, tarptautinę plėtrą, nekilnojamąjį turtą, geografijos informacines sistemas ir kt.

Miestų planavimo bakalauro studijos paruošia studentus įžengti į itin konkurencingą ir daug galimybių atveriančią darbo rinką tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Dauguma miesto planavimo specialistų bendradarbiauja su architektais, miestų dizaino specialistais bei vietine vyriausybe ar seniniūja. Priklausomai nuo universiteto, studentai gali rinktis ne tik dienines miestų planavimo studijas, bet ir lankstesnes ištęstines ar netgi internetines studijas. Kai kurie universitetai taip pat siūlo rinktis multidiciplininę studijų programą ir miestų planavimo studijas jungti su nekilnojamjo turto, architektūros ar civilinės inžinerijos studijomis.

Kartu su nuolat augančiais miestais bei jų infrastruktūromis auga ir motyvuotų bei untuziastingų miestų planavimo specialistų poreikis. Tad šios studijos gali būti itin geras sėkmingos karjeros startas. Peržvelkite žemiau pateiktas miestų planavimo bakalauro studijų programas ir atraskite sau tinkamiausias studijas.

1 Rezultatai Miestų planavimo studijos Filter

Bakalauras nekilnojamojo turto ir miestų planavimo

Institut Africain de Management
Senegalas, Dakaras
Bakalauras
01 Feb 2020
<
Dieninės
Prancūzų kalba
Su bendrabučiu

Kokybės vadybos pati kaip atitinkamos ir originaliai pasaulyje nuolat ieško būdų ir organizaciją. Įmonės reikalauja atviros sprendimus, atsakingą ir tausią greitai prisitaikyt ...

Skaityti daugiau