$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti bakalauro programas - Neurologija - jungtinėse Amerikos Viskonsinas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2023

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.Su suprasti nervų sistemą ketinimą, bakalauro laipsnį ir neurologijos bus išmokyti studentus apie jos pagrindiniams principa… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Su suprasti nervų sistemą ketinimą, bakalauro laipsnį ir neurologijos bus išmokyti studentus apie jos pagrindiniams principams. Šie principai apima tiek nervų ląstelių biologijos į nervų sistemų sudėtingos dinamikos.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
University of Wisconsin–Superior
Superior, Jungtinės Amerikos Valstijos

Elgesio neuromokslas yra tarpdisciplininė programa, orientuota į elgesio neurologiją ir elgesį.

Elgesio neuromokslas yra tarpdisciplininė programa, orientuota į elgesio neurologiją ir elgesį. -
Bakalauras
Anglų
Universiteto miestelis