$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Hilversum Olandija 2023

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sud… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Nyderlanduose
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
University of Applied Sciences Business School Notenboom
Hilversum, Olandija

Kokia tavo svajonė? Vykdote kurortą Karibuose? Ar jūs siekiate viešbučių pramonės, renginių ir svetingumo idėjų organizavimo pasaulio?

Kokia tavo svajonė? Vykdote kurortą Karibuose? Ar jūs siekiate viešbučių pramonės, renginių ir svetingumo idėjų organizavimo pasaulio? -
Bakalauras
Olandų
Universiteto miestelis