BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Operacijų vadybos studijos 2020

Studentai siekia bakalauro laipsnį yra plėtoti gilesnį supratimą apie pasirinktą objektą. Kurso tyrimas paprastai trunka trejus-ketverius metus užbaigti. Bakalauro reikalingas daugeliui karjeros ir suteikia galimybę tęsti studijas antrosios pakopos lygmenyje.

Kas yra Operacijų valdymas bakalauras? Operacijų vadovas supaprastina gamybos ir krovinių pristatymas, tuo pačiu išlaikant ekonomikos procesus. Kursai centras vadovavimo įgūdžių, problemų sprendimo ir kurti efektyvumas vietoje. Studentai susipažįsta su visų verslo sričių supratimą. Klasės yra rinkodaros, finansų, kokybės kontrolės, statistinė analizė, etika, prognozavimo metodus, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas. Gebėjimas prognozuoti finansines tendencijas yra perteikta per studijų ekonomikos ir operacijų tyrimams ir diskusijoms apie tai, kaip žmogaus elgesys paveikia rinkas. Akcentuojamas organizacinius, analitinius ir sprendimų priėmimo sugebėjimus.

Siekiant sukurti operacijose valdymo laipsnį nauda gali būti vertinamas nuo individo, taip pat organizaciniu lygmeniu. Įmonės naudos iš padidėjusio produktyvumo. Asmeniniai augimo supratau plėtojant analitinių įgūdžių. Gebėjimas supaprastinti procesus galima taikyti kasdieniame gyvenime, siekiant didinti efektyvumą ir siekti svarbių tikslų.

Programos yra siūlomi visame pasaulyje. Kaina skiriasi priklausomai nuo vietos ir mokymo programą. Tiriant pasaulines galimybes, studentai gali pasirinkti variantą, kuris geriausiai sprendžia jų tikslus ir asmeninius interesus.

Įsigytos vykdo operacijose vadybos bakalauro įgūdžiai ir žinios yra labai paklausi, atverti duris į daugelio karjeros galimybėmis viešajame ir privačiame sektoriuje. Paslaugų ir svetingumo pramonės, gamybos, sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos, bankininkystės ir logistikos visi siekiame pirmauti gerinant verslo efektyvumą.Darbas apima valdymo operacijų, gamybos, projektų, tiekimo grandinės, pirkimu, pardavimu ir kokybės užtikrinimą. Analitikai reikalingas bendrojo verslui, procesų ir galutinio vartotojo paramos srityse. Absolventai taip pat pasamdė kaip produkto ar paslaugos prognozuotojų, paslaugų sistemų planuotojams, ir augalų vadovams.

Norėdami pradėti savo karjerą naudingas srityje operacijų valdymo, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

7 Rezultatai Operacijų vadybos studijos Filter

Verslo administravimo bakalauras verslo operacijų valdyme

City University of Hong Kong
BBA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

BBA verslo operacijų valdymo (BOM) programa siekiama suteikti studentams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų spręsti šiuolaikinių vadovų veiklos iššūkius.

Skaityti daugiau

Finansų, operacijų tyrimų, vadybos ir statistikos bakalauras (Hons)

University of York
BSc
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ugdykite savo matematinius ir statistinius įgūdžius ir pasiruoškite atlikti kiekybinės verslo analizės karjerą. Įgykite išsamių žinių apie verslo analitikų, kiekybinių finansų ...

Skaityti daugiau

Tvarios jūrų operacijų bakalauras

MLA College
BSc
<
Dalinės
<
18 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Ši kvalifikacija skirta norintiems įgyti visą bakalauro laipsnį, galbūt pakilus nuo kito ankstesnio pasiekimo, pvz., Fondo laipsnio.

Skaityti daugiau

Operacijos ir tiekimo grandinės valdymas

Northwood University
BBA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Jūs galite pamatyti, kaip veiksmingai valdyti operacijas tiekimo grandinėje turi milžinišką įtaką organizacijos sėkmei. Profesionalai iš įvairių pramonės šakų rodo, jog yra la ...

Skaityti daugiau

Bakalauras Logistika transporto valdymo

Institut Africain de Management
Bakalauras
<
Dieninės
<
6 semestrai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

Su prekybos globalizacijos, asmenys nėra vieninteliai suinteresuoti. Šiandien įmonės remtis laivybos kompanijų maršruto juos į savo žaliavų, bet ir išsiųsti prekes savo klient ...

Skaityti daugiau

Verslo vadybos bakalauro laipsnis

Riga Aeronautical Institute
Bakalauras
<
Dieninės
<
48&nbsp;-&nbsp;54 mėnesiai
Rusijos
Universiteto miestelis

Specialistas gavo žinias apie transporto įmonės organizacinės struktūros ir gamybos principus; įmonės finansinė sistema; įmonės logistika; transportavimo proceso technologija. ...

Skaityti daugiau

Bas operacijose valdymo

Oakland City University
BSc
<
120 valandos
Anglų
Internetinės

Sukurti galimybes ir žaisti neįkainojamą vaidmenį bet kurioje organizacijoje su interneto laipsnį Operacijų valdymas nuo Oakland City universitete. Tuo metu, kai verslo ir asm ...

Skaityti daugiau