BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Pardavimai Danijoje - 2021

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Pardavimų gali būti konkurencinga ir sudėtingas aspektas verslo pasaulyje. Žmonės, kurie mokosi pardavimus išmokti naudotis tarpasmeninius ir bendravimo įgūdžius, taip pat įgyti išsilavinimą finansų, ekonomikos ir rinkodaros į pagalbą paslaugų ar produktų pardavimo, paprastai mažmeninės prekybos, gamybos ar pramonės pajėgumų.

Nepaisant savo mažo gyventojų, Danija vertinama kaip viena iš pasaulyje 's inovatyviausių šalių dėka daug dėmesio skiriant moksliniams tyrimams ir aukštos kokybės švietimas. Jūs taip pat mokosi saugiai, draugiškas ir inovacijomis grindžiamos aplinkoje.

Geriausios bakalauro programos - Pardavimai Danijoje - 2021

2 Rezultatai Pardavimai, Danija Filter

Tarptautinių pardavimų bakalauro laipsnis

University College of Northern Denmark
Bakalauras
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3 semestrai
15 Kov. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Ar jūs aistringai suprantate tarptautinę prekybą aukščiausiu lygmeniu? Ar taip pat norite įgyti žinių ir gebėjimų, kurie leis jums profesionaliai ir savarankiškai tvarkyti dar ...

Skaityti daugiau

Tarptautinio pardavimo ir rinkodaros vadybos bakalauras

VIA University College
Bakalauras
<
Dieninės
<
7 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

3 ½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, rengia studentus pardavimams ir rinkodarai visame pasaulyje.

Skaityti daugiau