BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Pastatų ūkio vadybos studijos 2021

Bakalauro paprastai pirmoji laipsnis, įgytas studento akademinės karjeros. Programos paprastai teikia bendrą aukštesnįjį išsilavinimą, taip pat pažangios žinių ir įgūdžių pasirinktoje specialybės srityje. Laipsnis gali būti naudojamas įėjimo į norimą profesiją arba nustatyti tolesnio studijuoti magistro lygio pagrindą.

 

Kas yra pastatų ūkio valdymo bakalauras? Patalpoms vadovai prižiūrėti fizinės aplinkos funkcijas organizacijos paramos paslaugas koordinavimą. Jie įsitikina, svečiai ir darbuotojai yra patogūs kad verslo operacijos gali tekėti sklandžiai. Gyvenimo centrų suprasti objektų savininkų ir nuomininkų poreikius, taip pat integruoti technologijas, procesus ir paslaugų personalą, siekiant patenkinti šiuos poreikius. Bendrosios verslo studijos yra derinamas su mokymu pastato sistemų.Kursai gali būti pastatų ūkio valdymo principus, projektų valdymo įgūdžių, turto planavimo ir plėtros, statistika, ekonomika ir HVACR sistemas (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo).

 

Privalumai programos apima plėtrą kritinio mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimus. Šie valdymo įgūdžiai gali būti naudojami siekiant svarbių tikslų ir pagerinti gyvenimo kokybę.

 

Jų siekti bakalauro pastatų ūkio valdymo sąnaudos skiriasi iš vienos mokyklos į kitą, priklausomai nuo vietos ir mokymo programos reikalavimus. Galimybės yra pasaulinio masto. Studentai turėtų ištirti savo galimybes ir pasirinkti pasirinkimą, kuris geriausiai atitinka jų poreikius ir tikslus.

 

Absolventai gali tikėtis šviesios perspektyvos karjeros šioje srityje. Įmonių, ligoninių, oro uostai, viešbučiai ir renginių vietose visi turime kvalifikuotų specialistų koordinuoti paslaugas savo patalpose.Imties darbo yra direktorius ar planuotojas statybinių technologijų, įrenginių direktorių ir administracinių paslaugų vadybininkas. Įgūdžiai, taip pat gali būti taikomi darbo vietų susijusioms valdymo pozicijas, pavyzdžiui, architektūros ir statybos planuotojas ar sistemų analitikas. Papildomos lyderio pozicijos yra prieinama maitinimo, valymo ir apsaugos organizacijomis. Absolventai gali naudoti savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų pradėti savo paslaugų įmonėms.

 

Ženkite pirmąjį žingsnį link įdomų ir iššūkių karjerą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

3 Rezultatai Pastatų ūkio vadybos studijos Filter

Kompiuterių ir darbo vietų valdymo bakalauras (Hons) - sumaišytas

Portobello Institute of Education
BSc
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Ar norėtumėte tęsti savo karjerą pastatų valdymo srityje, įgijus pastatų ir darbo vietų valdymo bakalaurą? Šį pagyrimo laipsnį sukūrė „Portobello“ institutas lanksčiam mokymui ...

Skaityti daugiau

BBA tarptautiniame infrastruktūros valdyme

Breda University of Applied Sciences
BBA
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ar esate tikras žmogus ir vadovavimo įgūdžiai? Ar norėtumėte sukurti aplinką, kuri būtų gera klientams ir darbuotojams? Priemonės valdymas gali būti jums!

Skaityti daugiau

Tarptautinis objekto valdymas

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Bakalauras
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ar domitės verslo administravimu ar galvojate apie su valdymu susijusią programą? Ar esate kūrybingas, žmogus ir geras organizatorius? Tada Tarptautinė infrastruktūros valdyma ...

Skaityti daugiau