$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Écully Prancūzija 2023

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišk… Skaityti daugiau

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Ekuli yra savivaldybė į vakarus nuo Liono, o Ronos departamento rytinėje Prancūzijoje. Miestas turi daug aukštojo mokslo įstaigas. Jame gyvena daugiau nei 18.000 gyventojų.

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Prancūzijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Institut Paul Bocuse
Écully, Prancūzija

Svetingumo pramonė reikalauja prisitaikymo ir gilių žinių apie vis sudėtingesnių tarptautinių klientų elgesį, gyvenimo būdą ir interesų sritis.

Svetingumo pramonė reikalauja prisitaikymo ir gilių žinių apie vis sudėtingesnių tarptautinių klientų elgesį, gyvenimo būdą ir interesų sritis. -
Bakalauras
Dieninės
4 metai
Anglų, Prancūzų kalba
Universiteto miestelis