BACHELORSTUDIES

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Pykčiai Prancūzija 2021

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Anžė mieste yra istorinė sostinė Anjou, Prancūzija. Jame gyvena daugiau nei 100.000 gyventojų. Mieste yra 2 universitetai būtent Vakaruose universitetas - UCO ir Angers universitetas.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Pykčiai Prancūzijoje 2021

Rezultatai Filter

Verslo administravimo bakalauro laipsnis tarptautiniame versle

Université Catholique de l'Ouest - UCO
BBA
07 Rgs. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
30 Bir. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Tarptautinė verslo ir vadybos programa, visiškai pristatoma anglų kalba, su galimybe pirmąjį semestrą BBA trečius metus praleisti Amerikos, Europos ar Japonijos universitete. ...

Skaityti daugiau

Rizikos valdymo bakalauro laipsnis

ESAIP Graduate School of Engineering
Bakalauras
<
Dieninės
<
5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

"Esaip" inžinieriaus programa rizikos valdymo srityje

Skaityti daugiau

Bakalaureatas 5 Kompiuterija - tarptautinė programa

ESAIP Graduate School of Engineering
Bakalauras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Angers miestelis siūlo 100% kursų anglų kalba. Tai leidžia progresuoti jūsų kasdieniame gyvenime jūsų supratimo ir žodinės bei rašytinės raiškos požiūriu: daugiau nei dalykas, ...

Skaityti daugiau