Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Produktų plėtros studijos 2019/2020

Bakalauro laipsnis bakalauro studijų programa, paprastai pirmojo laipsnio specialistai įgijo. Ji gali stovėti atskirai arba būti naudojamas kaip nušokti taškas įgyti magistro ar daktaro laipsnį. Bakalauro studijų programos paprastai trunka nuo trijų iki keturių metų, ir yra užbaigtas per Lab darbą, paskaitas, ir nepriklausomo tyrimo derinys.

Kas yra Produktų plėtros bakalauras? Šis laipsnis dažnai tarnauja kaip off-shoot ar papildyti, kad rinkodaros fone. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas prižiūrint kelią produktas trunka nuo idėjos iki dizaino, rinkodaros, į išvaizdą pardavimo grindų. Nors ši studijų programa dažnai dėmesys sutelkiamas į mados dizaino ir rinkodaros, taip pat yra bakalauro programų prieinami gaminių projektavimo ir kitose srityse, ir tie, kurie imasi bendresnį dėmesio.

Iš užsidirbti kuriant produktą bakalauro nauda pirmiausia turi daryti su Laipsnis lankstumas.Ši studijų programa apima elementus, marketingo, ekonomikos, finansų ir valdymo parengti absolventus su gerai suapvalinti mokslo srityse, susijusiose su verslo, pardavimo ir mažmeninė prekyba.

Iš produkto kūrimo bakalauro sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, studentai pasirenka dalyvauti. Programa paprastai trunka ketverius metus užbaigti, kuris turėtų būti nepamiršti, nustatant bendras išlaidas uždirbti laipsnį.

Dauguma absolventų su produkto kūrimo bakalauro nuspręsite imtis darbo mažmeninių srityje. Jie gali dirbti už esamą įmonę, kaip pirkėjo ar mažmenine vadybininkas, ar eiti į darbą už save kaip dizaineris, apdailininko arba Personal shopper. Nuo laipsnis suteikia gerą apžvalgą mažmeninės prekybos pramonei, absolventai turi pakankamai daug, kai kalbama apie karjeros jie galėtų siekti.

Studijavimas internete yra puikus būdas gauti produkto kūrimo bakalauro savo tvarkaraštį, net jei jūs jau dirba visą darbo dieną.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

7 Rezultatai Produktų plėtros studijos

Business Academy Aarhus

Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų integruoti įvairias technologijas ir formų know-how, susijusią su technologinių sistemų ir produktų plėtrą. ... [+]

Bakalauras papildymo programa - 1½ metų - 90 ECTS

Tiesioginis būdas tęsti papildomą išsilavinimą IT technologai, elektronikos technologų, elektrikų, energijos technologų ir gamybos technologų.

Ar aistringai technologijų integracijos ir gamybos plėtrą - ir jūs galite pamatyti patys statyti tiltus tarp technologinių, kūrybos bei komercinių dalių kūrimo procesą? Jei taip, bakalauro Top programa Produktų plėtros ir integruotos technologijos yra tik už jus patį.

Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų integruoti įvairias technologijas ir formų know-how, susijusią su technologinių sistemų ir produktų plėtrą. Jūs įgyti žinių ir įrankių, kurie bus paversti Jus į kompetentingą ir kūrybos produktų kūrėjas, kuris supranta, kaip taikyti specializuotus įgūdžius, naudojant daugelį disciplinų apimantį metodą.... [-]

Danija Aarhus
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Braz Cubas (UBC)

Leidžia studentams studijuoti, dizainas, tikrinimo ir priežiūros iš namų ir pastatų, kelių, tiltų, tunelių, įrengiant ir eksploatuojant hidrotechnikos vandens tinklų ir n ... [+]

Leidžia studentams studijuoti, dizainas, patikrinimą ir priežiūrą namų ir pastatų, kelių, tiltų, tunelių, įrengiant ir eksploatuojant vandens tinklų ir nuotekų statyba, užtikrinant saugumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą projektą. Tai galima teigti, kad yra du statybos inžinieriaus darbo vietos: jo biuro ir darbo aikštelėje.

Statybos inžinieriaus yra vienas, kad yra skirta konstrukcijų, ar pastatai, tiltai, namai, vandens tinklai, tuneliai, viadukai, ir gali dirbti statybos biurų, gamyklų, statybos bendrovių, viešųjų paslaugų, konkrečių institucijų, plėtros bankų ir investicijos

[-]
Brazilija Mogi das Cruzes
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Braz Cubas (UBC)

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose ... [+]

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose rinkos segmentuose. Tarp dalykų, studijuotų yra tie, inžinerijos, procesų, valdymo, kokybės ir daugelyje kitų sričių žinių, kurios leidžia lanksčiau, užtikrinant, kad profesionalūs platų kompetencijos srities.

Visi Vartojimo prekių ir paslaugų gamintojai turi galimybę turėti šios srities veikiančio savo padalinių specialistas. Gamybos inžinierius gali dirbti bet kurioje įmonių segmente, atsakingas už įvairias veiklas, o tai reiškia didelį darbingumą.

[-]
Brazilija Mogi das Cruzes
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Žinoma, Gamybos inžinerijos Univille vienija žinias Verslas, Ekonomika ir inžinerija. ... [+]

Apie kursą Žinoma, Gamybos inžinerijos Univille vienija žinias Verslas, Ekonomika ir inžinerija. Studentas parengė planuoti, diegti ir valdyti gamybos sistemas, skatinant geresnį produktyvumą bendrovė. Gamybos inžinierius užsiima projektavimu, galimybių ir komunalinių prekių operaciją, yra esminis gabalas pramonės ir įmonių.

TitravimasGamybos inžinierius

Trukmė: 5 metai

Priepuolis: Ryte ar naktį

VEIKLOS SRITYS

Veiklos sritis:

Gamybos procesą; Pramonės valdymas; Kokybės valdymas; Statistiniai proceso valdymas.

Tam tikras turinys, kad jums bus mokytis:

Mokslas ir medžiagų technologijos; Pramonės ekonom... [-]
Brazilija Joinville
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą. ... [+]

Gyvenimo Matrica:

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą.

Gamybos inžinierius yra profesionalus, atsakingas už kurti ir plėtoti pramoninių gamybos linijas, kurios gali padidinti efektyvumą ir sumažinti išlaidas.

Universitetas Ibirapuera, profesionalus bus visiškai apmokyti, kaip kursas plėtoja išteklių valdymo gebėjimus ir dvasia Studentų verslininkas.

Jūs galite dirbti organizacinės plėtros verslo ir pramonės, verslo ekonomikos, vadybos ir finansų gyvenimą, išteklių naudojimo, išlaidų darbo jėgos valdymo, planavimo ir kontrolės gamybos procesus, atrankos ir produkcijos produkto, žemės ūkio gamybos ir perdirbimo.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade de Franca (UNIFRAN)

Gamybos inžinerija skirta projektavimo ir valdymo sistemų, susijusių su žmonių, medžiagos, įranga ir aplinką. Jums bus tyrimo klausimus, susijusius su ekonomikos, aplinko ... [+]

Per kursą

Gamybos inžinerija skirta projektavimo ir valdymo sistemų, susijusių su žmonių, medžiagos, įranga ir aplinką. Jums bus tyrimo klausimus, susijusius su ekonomikos, aplinkos, finansų ir tt, už pagrindinius technologinius klausimus kitų inžinerija. Jų žinios turės pagrindą šiose srityse: Inžinerijos operacijas ir procesus gamybos, logistikos, operacijų tyrimus, kokybės inžinerijos, produkto inžinerijos, organizacinės technikos, pramonės inžinerijos, inžinerijos darbai, inžinerijos, tvarumo ir švietimo gamybos inžinerija.

darbo rinka

Jo plačią žinių bazę akredituoja užimti iškilias pozicijas organizacijose, CEO (vyriausiasis vykdomasis Office), direktorius, analitikas, koordinatorius ir vadovas į operacijų, logistikos, finansų, tiekimo grandinės valdymo, sąnaudų planavimo srityse, kokybė ir produkto kūrimo.... [-]

Brazilija São Paulo Rio de Janeiro
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
10 - 10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Pramoninis dizainas kaip disciplinos siekia integruotis pagal strategines, produktyvus ir komerciniai rajonai bendrovės, visi tie požymiai, kad vartotojas bus įvertinti b ... [+]

Įdiegimas

Pramoninis dizainas kaip disciplinos siekia integruotis pagal strategines, produktyvus ir komerciniai rajonai bendrovės, visi tie požymiai, kad vartotojas bus įvertinti būsimus produktus emocinę, funkcinės ir sociokultūrinės forma.

Pramoninis dizainas yra integruota į produktų kūrimo disciplinų, arčiausiai žmogaus būties kaip vartotojas. Dizainas turi savo istorines šaknis į būtinybę prisitaikyti pramoniniu būdu pagamintiems produktams tendencijas ir poreikius žmogaus emocijų, matomumo ir diferenciacijos. Kur nėra vertinimo skirtumai.

Kodėl studijuoti laipsnį

Vienas iš pagrindinių skiriamųjų savybių, šį formuojamasis statymą ant Ferrol Campus yra stipri sąveika su pramonės ir verslo sektoriumi, kad jau pasiektos per keturiolika metų egzistavimo Eudi. ... [-]

Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba