Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Profesinės teisės studijos 2019/2020

Bet kuris studentas, siekiantis bakalauro laipsnio, turėtų būti gerai pasirengęs užsidirbti vidurinį išsilavinimą arba įsidarbinti. Tai dažnai suteikia didelę studijų sritį, tokią kaip matematika, kartu su bendromis laisvosios meno studijomis. Bakalauro laipsnis paprastai yra pirmas žingsnis siekiant karjeros.

Kas yra profesinės teisės bakalauro laipsnis? Šis laipsnis paprastai rengia studentus tolesnį išsilavinimą, pasiruošdamas jiems užsidirbti papildomų laipsnių, pavyzdžiui, "Juris Doctor". Yra skirtingos studijų sritys, iš kurių studentas gali pasirinkti. Pavyzdžiui, mokykla gali pasiūlyti privatinę, viešąją teisę ir tarptautinę teisę kaip koncentracijos sritis. Klasės dažnai apima tokias temas kaip istorija, etika, politika ir ekonominė teisė.

Profesinės teisės bakalauro studentai dažnai ugdo kritinio mąstymo įgūdžius, kurie gali būti taikomi visiems gyvenimo aspektams. Galimybė atpažinti teisines problemos pasekmes ir įstatymo supratimą taip pat gali būti naudinga uždirbti šį laipsnį.

Yra daug išlaidų, susijusių su bakalauro teisės vykdymu, todėl bendros išlaidos bus skirtingos. Studentai turėtų mokytis skirtingų programų aprašymų, norėdami nustatyti, koks laipsnis jiems bus geriausias.

Profesinės teisės bakalauras gali suteikti prieigą prie įvairių rūšių karjeros. Kai kurie studentai tampa teisininkų konsultantais bankams, draudimo bendrovėms ir kitoms įmonėms. Šis laipsnis taip pat gali būti įvadas į politinę areną, nes studentai gali dalyvauti vietos valdžios įstaigose. Baudžiamojo teisingumo gynėjai, viešosios saugos politikos kūrėjai ir teismai ar policijos pareigūnai yra kitos galimos karjeros galimybės studentams, turintiems bakalauro laipsnį.

Kursai, skirti baigti bakalauro laipsnį profesinėje teisėje, siūlomi vietoje, visame pasaulyje, ir internetu tiems studentams, kurie pageidauja tokios galimybės. Taip pat yra ne visą darbo dieną dirbančių ir dieninių studijų programų. Norėdami rasti tinkamą mokyklą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Profesinės teisės studijos

University Of Bergamo

TIKSLAI: Siekiant užtikrinti, kad studentai turi gerą pagrindinę teisinių žinių, taip pat specialių žinių apie sektorių, susijusių daugiausia su įmonių teisė (privačių ir ... [+]

TIKSLAI

Siekiant užtikrinti, kad studentai turi gerą pagrindinę teisinių žinių, taip pat specialių žinių apie sektorių, susijusių daugiausia su įmonių teisė (privačių ir valstybinių įmonių ir paslaugų sektoriaus). Laipsnis kursas suteikia studentams du skirtingus mokymo programas ir aprūpinti dviejų tipų Preparato pavadinimas:

Teisinės paslaugos privačiose įmonėse, viešojo administravimo ir paslaugų sektoriuje su gera pagrindinių žinių apie įmonės ekonomikos ir finansų, taip pat tinkamu profesinės stažuotės Specialus kursas užimtumo konsultavimo ir tinkamo profesinės stažuotės. KARJEROS GALIMYBĖS Verslo ir užimtumo konsultantas Konsultantas viešojo administravimo Teisės ir kompiuterių konsultantai Bankininkystė, draudimas ir finansų konsultantų TURINYS Įmonės Teisinis Ekspertas: ši mokymo programa yra skirta tiems, kurie nori įgyti integruotas teisines, ekonomines ir organizacines kompetencijas administravimo, sutarčių, darbo santykių, bendrovė mokesčių konsultavimo srityse. Užimtumo konsultantas: tai mokymo programa yra tiems, kurie nori įgyti žinių apie teisinius klausimus, susijusius su darbu, taip, kad būtų galima taikyti santykinius įstatymus. Ji taip pat suteikia teorinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus konsultavimo ir įmonės paslaugas ir rengia absolventus pozicijas, kaip štabo viršininkas arba žmogiškųjų išteklių valdymo, kaip darbo ir profesinio mokymo konsultantas, ekspertas profesinių sąjungų santykius ir profesinių sąjungų derybininkas ekspertas saugos darbo vietoje. PRIĖMIMAS ... [-]
Italija Bergamo
Spalis 2019
Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba