BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Regioninio planavimo studijos 2020

Bakalauro laipsnis dažnai yra pirmasis kolegijos lygmens akademinis apdovanojimas, kurį atlieka mokslininkas. Kiekviena programa gali turėti skirtingas prielaidas, tačiau paprasčiausia reikalaujama aukštesniojo mokslo diplomo. Dieninės studijos gali baigti šią programą per ketverius metus.

Kas yra regioninio planavimo bakalauro laipsnis? Tai yra bakalauro studijų programa, skirta suprasti pagrindines teorijas ir sąvokas žemės planavimo ir plėtros. Studentai gali išmokti interpretuoti kraštovaizdį ir stebėti aplinką. Kiekvienas universitetas gali pasiūlyti šiek tiek skirtingas programas. Tačiau reikalaujami kursai gali būti panašūs į regionų ir valstybės planavimą, bendruomenės ir ekonomikos vystymąsi, socialinius pokyčius besivystančiose šalyse, kaimo, miesto ir regionų ekonomiką bei pasaulio miestus ir globalizaciją.

Kažkas šioje programoje gali išmokti valdyti fizinius regiono pokyčius per technologijas, įskaitant grafines informacines sistemas, statistinę analizę ir 3D dizaino modeliavimo priemones. Studentai taip pat galėtų tobulinti savo organizavimo ir bendravimo įgūdžius, kurie gali padėti parengti juos dirbti su kitais pramonės atstovais.

Pareiškėjai dažnai nori žinoti bakalauro laipsnį; tačiau nėra nustatyta kaina. Tai reiškia, kad žmonėms reikia susisiekti su mokykla, kuria jie nori dalyvauti, norint gauti tikslią įmoką už mokslą.

Regioninio planavimo bakalauras gali parengti mokslininkus įvairiausioms profesijoms ne pelno organizacijose ar miesto planavimo biuruose. Kai kurie studentai gali net pasinaudoti perduodamais įgūdžiais, norėdami gauti darbo vietas, nesusijusias su regioniniu planavimu. Karjeros, susijusios su laipsniu, pavyzdžiai yra regioniniai planuotojai, bendruomenės planuotojai, architektūros konsultantai ir dovanų administratoriai. Žmonės, turintys šį išsilavinimą, taip pat turi galimybę geriau suprasti regioninį planavimą magistro laipsniu.

Šio tipo bakalauro laipsnį gali gauti universitetai visame pasaulyje. Net jei nėra žmonių netoli mokyklos, jis arba ji gali dalyvauti kursuose internete. Norite sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

2 Rezultatai Regioninio planavimo studijos Filter

Geografija ir regioninis planavimas

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities
Bakalauras
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Portuguese (Portugal)
Universiteto miestelis

Švietimas tikslai 1) būti susipažinęs su pagrindinėmis teorijų ir koncepcijų geografijos; 2) įgyja pagrindines sąvokas, aplinkosaugos, teritorijų planavimo ir plėtros, ir geog ...

Skaityti daugiau

Bakalauras geografijos ir regioninio planavimo

Igbinedion University, Okada
BSc
Kov. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Pagrindinis tikslas departamento yra suteikti tvirtą empirinį ir teorinį mokymą, kuris leis studentams suprasti, analizuoti ir interpretuoti erdvinius modelius žmogaus veiklos ...

Skaityti daugiau