Peržiūrėti bakalauro programos - Rinkodaros studijos Šveicarijoje - 2020

Bakalauras Rinkodara bakalauro laipsnį programa, skirta žmonėms, kurie domisi sužinoti daugiau apie verslo srityje, kurioje kalbama apie bendravimo su potencialiais klientais ar klientų apie prekes ir paslaugas. Bakalauras Rinkodara studentų universitetuose ir verslo mokyklų Šveicarijoje bus sužinoti daugiau apie tai, kaip efektyviai naudoti strategijoje, moksliniai tyrimai, viešinimas,… Skaityti daugiau

Bakalauras Rinkodara bakalauro laipsnį programa, skirta žmonėms, kurie domisi sužinoti daugiau apie verslo srityje, kurioje kalbama apie bendravimo su potencialiais klientais ar klientų apie prekes ir paslaugas. Bakalauras Rinkodara studentų universitetuose ir verslo mokyklų Šveicarijoje bus sužinoti daugiau apie tai, kaip efektyviai naudoti strategijoje, moksliniai tyrimai, viešinimas, psichologija, sociologija, platinti, transliuoti ir publikacijų dėl verslo, pelno arba visuomeninė organizacija gerinimo.

Bakalauro rinkodaros programų Šveicarijoje paprastai trunka trejus-ketverius metus visu grafiką, o ne visos dienos kursus taip pat galima rasti kai kuriose institucijose. Be to, reikalaujama kursinių, daugelis bakalauras Rinkodara studentų Šveicarijoje skatinami mokytis užsienyje laikotarpiu arba atlikti stažuotę, siekiant įgyti praktinių, hands-on patirties švietimo, palankią aplinką.Bakalauras Rinkodara studentų dirbs grupėse ir individualiai ant užduotis, projektus ir vertinimais iki baigimo įvairovė.

Norėdami pradėti paiešką už puikų bakalauro rinkodaros programą slinkite žemyn ir paspauskite, norėdami sužinoti daugiau. Jūs galite prašyti daugiau informacijos iš universitetų ir verslo mokyklų Šveicarijoje, kuris bus siunčiamas tiesiai į Jūsų namus vos per vieną minutę užpildant internetinę formą dėl programų informacijos puslapyje.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 

SCPSU Business School
Lausanne, Switzerland + 1 Daugiau

dvigubas apdovanojimas

Bakalauras
01 February 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Anglų
Su bendrabučiu
Internetinės