BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Santykiai su klientais Brazilijoje - 2021

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Brazilija siūlo aukštąjį išsilavinimą, kuris yra iš dalies finansuojamas tiems studentams, kurie norėtų tęsti aukštesnįjį išsilavinimą. Jie turi būti nuo 18 iki 35 metų. Ši aukštojo mokslo sistema leidžia studentams mokytis praktinių įgūdžių, kurie padėtų spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius.

Geriausios bakalauro programos - Santykiai su klientais Brazilijoje - 2021

2 Rezultatai Santykiai su klientais, Brazilija Filter

Verslo valdymo

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)
Bakalauras
<
Dieninės
<
8 semestrai
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Su išsamia turinį, dinamiška ir dėmesio moderniausių praktikos valdymo, žinoma, vystosi kritinis mąstymas, etinis ir socialiai atsakinga.

Skaityti daugiau

Bakalauro verslo administravimo

Grupo Tiradentes
Bakalauras
Kov. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Planuoti, organizuoti, vadovauti ir jas kontroliuoti žmones, materialinius ir finansinius išteklius. Tai yra klasikinis funkcijos administratoriaus, kad per savo karjerą, prid ...

Skaityti daugiau