BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Čikaga Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Čikagos miestas yra trečioji didžiausia gyventojų Amerikoje beveik 10 milijonų gyventojų. Tai yra vieni iš geriausių šalies universitetuose dalyvauti šalyje.

Prašyti daugiau informacijos apie bakalauro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Čikaga Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

3 Rezultatai Santykiai su klientais, Čikaga Filter

Bakalauras bendrojo verslo administravimo srityje

Northeastern Illinois University
BSc
22 Gegužė 2021
<
Dieninės
<
4 metai
15 Kov. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Įkvėpkite savo vidinį verslo vadovą. Studijuokite įvairiausias verslo disciplinas ir įgykite žinių bei praktikos, reikalingos jūsų ženklui sukurti.

Skaityti daugiau

Bakalauro verslo administravimo

Missouri Baptist University
Bakalauras
<
Dieninės
Universiteto miestelis

Verslo administravimas disciplina suteikia plataus masto mokymo programą, skirtą parengti studentus profesinės karjeros.

Skaityti daugiau

Bakalauro mokslo verslo administravimo

Chicago State University
BSc
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Verslo kolegija yra akredituota akreditavimo tarybos verslo mokyklų ir programų. Studentai, kurie baigė Kolegijos uždirbti mokslo laipsnį verslo administravimo (BS, verslo adm ...

Skaityti daugiau