Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Saugos inžinerijos studijos 2019/2020

Bakalauro yra bakalauro programa, kuri gali sukelti karjerą. Laipsnis yra prieinami įvairių disciplinų, tokių kaip menų, socialinių ir gamtos mokslų, verslo, teisės, ir humanitarinius mokslus. Programos yra prieinamos kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje.

Studentai gali būti klausia, kas yra saugos inžinerijos bakalauras? Ši programa yra inžinerijos srityje, mokanti praktiką ir principus saugumo inžinerijos lyderio karjeros specialybę. Kiekvienas programa skirsis, tačiau studentai dažnai išmokti valdyti riziką, kaip jos įgyvendina ir dizaino ekonomiškas veiklos sprendimai didinti pelningumą ir darbo našumą. Projektų temų pavyzdžiai gali apimti pavojingų atliekų tvarkymo, priešgaisrinės apsaugos inžinerijos, aplinkosaugos reikalavimų laikymosi, statybos saugos valdymą, ir dizainą, vandens ir oro taršos kontrolės sistemas.

Studentai, kurie vykdys šią specialybę laipsnį gali pasinaudoti tuo, kad dažnai yra daugiau inžinerinių laisvų darbo vietų nei tiems, kurie neturi specialybės. Jų darbas taip pat yra naudingas, nes padeda išvengti brangiai kainuojančių avarijų, susijusių įrangą ir žmones.

Finansiniai įsipareigojimai, reikalingos šiam laipsniui, kuris gali skirtis gana didelis. Yra institucijos visame pasaulyje, kurios siūlo šią programą, todėl mokslą ir mokesčiai priklauso nuo mokyklos buvimo vietos, taip pat programos trukmę. Studentai turėtų gauti ryšį su mokyklomis išsiaiškinti, ar susijusios išlaidos atitiktų jų biudžetą.

Asmenys, kurie baigė su saugos inžinerijos laipsniui gali rinktis iš karjeros galimybių įvairovė. Kai kurie iš pramonės šakų, kurios turi saugos inžinierius apima statybos, gamybos ir informacinėmis technologijomis.Kai karjeros pavadinimas pavyzdžiai darbo saugos specialistas, statybų inspektorius, draudimo bendrovės konsultantas, pramonės inžinierius, kasybos inžinierius, prevencijos sistemas ir priešgaisrinė apsauga dizaineris, saugos inžinierius, ir priešgaisrinės saugos direktorių.

Pradžia ieško SAUGOS INŽINERIJA mokyklose dabar. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Saugos inžinerijos studijos

Moscow Automobile And Road Construction Institute

Skirtingai nuo siaurų profesinių krypties studentams sužinoti, kelių ir kelių įrenginius, technologijų, inžinerijos metodus, siekiant užtikrinti jų aplinkai, eismo, pramo ... [+]

Skirtingai nuo siaurų profesinių krypties studentams sužinoti, kelių ir kelių įrenginius, technologijų, inžinerijos metodus, siekiant užtikrinti jų aplinkai, eismo, pramonės, kovos su terorizmu saugumą, taip pat stebėsenos metodus, audito, saugumo valdymą. Atsižvelgiant į mokymą šioje srityje mokymo programą būtų visiškai įgyvendinti noksologicheskaya mokymo metodika numato rizikos valdymo kompleksinės saugos viešojo transporto avarinių situacijų (ES) dėl gamtinio, techninio ir socialinio įgyvendinimą. Rengiantis supratau užsienyje išbandytas (JAV, Vokietija, Didžioji Britanija, Izraelis) ir Rusijoje, taip pat personalo departamento MTTP įgyvendinimo (metinė apimtis daugiau nei 10 milijonų. RUB.) originalūs metodai, technologijos, programinės įrangos paketai kompiuteriams. ... [-]

Rusija Moscow
Susisiekti su mokykla
Rusijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba