Filter
Bakalauro laipsniai
Lietuvos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Skaitmeninės komunikacijos studijos Lietuvoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Skaitmeninio ryšio bakalauras susijęs su interneto tikslui šiandienos prekybos įmonėms. Jame nagrinėjami reklaminius kanalus, naujų rūšių pasiskirstymo ir produktų kainų nustatymo tvarka. Absolventai turės turėti esminę mokymo tapti apt naujų žiniasklaidos bendravimo būdų.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Geriausios bakalauro programos - Skaitmeninės komunikacijos studijos Lietuvoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Skaitmeninės komunikacijos studijos, Lietuvos Respublika

Mykolas Romeris University

Šios studijų programos tikslas yra plėtoti bendravimo ir skaitmeninės rinkodaros kompetencijas ir pasirengti sėkmingai karjerai. Tam reikia teorinio pagrindo, žinias apie ... [+]

Šios studijų programos tikslas yra plėtoti bendravimo ir skaitmeninės rinkodaros kompetencijas ir pasirengti sėkmingai karjerai. Tam reikia teorinio pagrindo, žinias apie organizacijos aplinką ir kontekstą, konkrečias žinias apie įvairias platformas ir praktines žinias naudojant turinio rinkodaros priemones ir metodus.

Programos struktūra

Pirmaisiais metais studentai įgyja komunikacijos, viešųjų ryšių, skaitmeninės rinkodaros, kūrybinių industrijų ir e. Verslo, taip pat bendrųjų universitetinių dalykų ir užsienio kalbų pagrindus. Studentai gebės taikyti pagrindines teorines ir praktines skaitmeninės rinkodaros ir komunikacijos žinias, plėtoti dalyko kompetencijas, reikalingas tolesniam veiklos įvairiuose sektoriuose.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Sausis 2021
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba