Filter
Bakalauro laipsniai
Senegalas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Skaitmeninės komunikacijos studijos Senegale - 2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Studentai, dalyvaujantys skaitmeninio ryšio programa gali išmokti perteikti idėjas ir rinkodaros informaciją per skaitmenines laikmenos. Įvairūs bendravimo platformos, kaip antai televizijos, interneto, radijo ir spaudos, gali būti naudojami šio akademinių studijų metu.

Senegalo aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę įvairiausių studijų variantų. Per pastaruosius metus šalies universitetai susilaukė gausaus tarptautinių studentų susidomėjimo, nes joje buvo pradėtos kelios programos, skirtos aukštojo mokslo kokybės kėlimui.

Geriausios bakalauro programos - Skaitmeninės komunikacijos studijos Senegale - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Skaitmeninės komunikacijos studijos, Senegalas

Kitos šios studijų srities programos:
Institut Africain de Management

Šia programa siekiama sudaryti aukšto lygio specialistų, galinčių suprasti strateginius klausimus verslo ryšių ir įvaldyti įrankius ir komunikacijos modelius. Suderinti t ... [+]

Šia programa siekiama sudaryti aukšto lygio specialistų, galinčių suprasti strateginius klausimus verslo ryšių ir įvaldyti įrankius ir komunikacijos modelius.

Suderinti tuos pačius specialistus iš hiper reakciją žiniasklaidos ir visuomenės nuomonės kontekste, kontroliuoti verslo ryšių komunikacija yra sisteminis, visapusiškas ir integruotas ir strateginis reiškia: iš paveikslėlio įterpimo Įmonės statymai strateginio valdymo organizacijoje.

TEISĖ

• Bakalauro • Paraiškos forma • BSAT priėmimo testas • Priežiūra

KALBOS

• Anglų • Japonijos • Kinijos • fulanių ir Mandinka verslo vyresnysis Šis kursas siekiama mokyti vadovus karto operatyvinius ir gali įtraukti į savo praktiką darnaus vystymosi problemas.... [-]

Senegalas Dakaras
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba