Filter
Bakalauro laipsniai
Afrika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Sportas - Afrika - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Sporto akademines studijas ar akademinius kursus pasirinkę studentai paprastai daugiausiai dėmesio renkasi skirti sporto verslo ir sporto komandų vadybos strategijų niuansų nagrinėjimui arba fizinių aspektų analizei. Tad priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės pabaigę studijas jie gali tapti, pavyzdžiui, sporto komandų vadybininkais ar jų treneriais, o taip pat ir fizinio lavinimo mokytojais ar asmeniniais treneriais.

Ar bet kokia kita regionas gali sutapti įvairovę ir dimensiją Afrikoje? Su Atsinaujinančių istorija, kraštovaizdžio ir kultūros įmokų, vargu ar regionai pasiūlyti studijuoti užsienyje susiduria, kad yra sunkiau arba daugiau pasitenkinimo požiūriu mokosi.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Sportas - Afrika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sportas, Afrika

University of Johannesburg

Pagyrimų programos kurso turinį sudaro tyrimų metodika, sporto vadybos praktika, infrastruktūros ir renginių valdymas, sporto rinkodara, sporto finansai, žmogiškųjų ištek ... [+]

Pagyrimų programos turinį sudaro tyrimų metodika, sporto vadybos praktika, infrastruktūros ir renginių valdymas, sporto rinkodara, sporto finansai, žmogiškųjų išteklių valdymas sporte ir strateginis valdymas sporte.

Priėmimo sąlygos

Trejų metų laipsnis, pageidautina žmogaus judėjimo studijose.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Willemas Hollanderis Tel .: 011 559 1090 / El. Paštas: whollander@uj.ac.za

Karjera

Sporto vadybininkas, sporto rinkodaros specialistas, sporto administratorius, sporto renginių organizatorius, sporto rėmėjas, treneris ar specializacija biokinetikoje, sporto mokslo ar sporto vadybos pagyrimai, tyrėjas, pratybų specialistas

Trukmė... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba