Peržiūrėti bakalauro programos - Sportas Baltarusijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.Į sporto akademines programas ar akademinius kursus įstoję studentai paprastai pasirenka vieną iš dviejų šio mokslo sriči… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Į sporto akademines programas ar akademinius kursus įstoję studentai paprastai pasirenka vieną iš dviejų šio mokslo sričių. Jie daugiausiai dėmesio skiria sporto organizacijų ar sporto komandų verslui bei vadybos strategijų nagrinėjimui arba gilinasi į su sporto fiziologija susijusias temas. Tad priklausomai nuo studentų pasirinktos ir pabaigtos specialybės jie gali tapti arba sporto komandų vadybininkais, arba, pavyzdžiui, jų treneriais.  

Baltarusijoje universitetinis išsilavinimas yra aukščiausio lygio akademinio mokymo tikslų. Ji taip pat turi papildomą aukštesnįjį lygį, kuris teikia kitas susijusias profesinį mokymą. Po bakalauro laipsnį, švietimo sistema suteikia Jums galimybę toliau savo išsilavinimą, siekdama išplėsti savo akademinį užsiėmimo magistrantūros ar doktorantūros studijų lygiu.

Geriausios bakalauro programos - Sportas Baltarusijoje - 2020

Skaityti mažiau
Гомельский государственный университет имени Франциска Скорины
Gomel, Baltarusija

Specialistas: Atlikti mokslinius tyrimus, organizacinio valdymo, mokymo ir švietimo veiklą kūno kultūros srityje

Specialistas: Atlikti mokslinius tyrimus, organizacinio valdymo, mokymo ir švietimo veiklą kūno kultūros srityje -
Bakalauras
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis