Filter
Bakalauro laipsniai
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Sportas Lenkijoje - 2019/2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Absolventai bakalauro laipsnį Sportas galės dirbti įvairiose srityse. Tai yra dėl to, laipsnį, kuris paprastai leidžia studentams specializuotis tokioje kaip instruktavimas, treniruočių ir recepto, arba fizinio lavinimo srityje pobūdį.

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Geriausios bakalauro programos - Sportas Lenkijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sportas, Lenkija

University of Applied Sciences in Wałcz

Absolventas bus įrengta žinių ir įgūdžių, kad jis galėtų dirbti su didaktinis švietimo, skatinti sveikos gyvensenos įpročius, nepriklausomą planuojant ir organizuojant fi ... [+]

Kryptis kūno kultūros

Profesinių studijų laipsnį kryptys kūno kultūros pastaruosius 3 metus (6 semestrai) ir veda į profesinio bakalauro laipsnį. Priklausomai nuo pasirinkto specializacijos absolventas bus parengta, be kita ko, dirbti fizinio lavinimo mokytojas ir futbolo treneris.

Absolventas bus įrengta žinių ir įgūdžių, kad jis galėtų dirbti su didaktinis švietimo, skatinti sveikos gyvensenos įpročius, nepriklausomą planuojant ir organizuojant fizinį aktyvumą skirtingose ​​socialinėse grupėse, taip pat su individualiais klientais.

Priklausomai nuo specializacijos, studentai turi praktikos numerį, m.in:. Mokyklų, sporto klubų, sporto centrų ir poilsio arba iš dalies savanoriško darbo forma (pvz., kaip 2014 - dalyvauti Pasaulio čempionate vyrų tinklinio).... [-]

Lenkija Walcz
Spalis 2019
Lenkas
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba