Filter
Bakalauro laipsniai
Pietų Afrikos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Sportas Pietų Afrikoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Sporto mokslo akademinės programos bei kursai studentus paruošia darbui sporto vadybos ar fizioterapijos srityje, o taip pat parengia juos ir tam tikro sporto trenerio ar asmeninio trenerio karjerai. Studentai, kurie, pavyzdžiui, savo studijų metu daugiausiai dėmesio skiria fizinės terapijos kursams taip pat gali savo karjerą pradėti ir mokyklose ar rekreacijos įstaigose.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Geriausios bakalauro programos - Sportas Pietų Afrikoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sportas, Pietų Afrikos Respublika

University of Johannesburg

Pagyrimų programos kurso turinį sudaro tyrimų metodika, sporto vadybos praktika, infrastruktūros ir renginių valdymas, sporto rinkodara, sporto finansai, žmogiškųjų ištek ... [+]

Pagyrimų programos turinį sudaro tyrimų metodika, sporto vadybos praktika, infrastruktūros ir renginių valdymas, sporto rinkodara, sporto finansai, žmogiškųjų išteklių valdymas sporte ir strateginis valdymas sporte.

Priėmimo sąlygos

Trejų metų laipsnis, pageidautina žmogaus judėjimo studijose.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Willemas Hollanderis Tel .: 011 559 1090 / El. Paštas: whollander@uj.ac.za

Karjera

Sporto vadybininkas, sporto rinkodaros specialistas, sporto administratorius, sporto renginių organizatorius, sporto rėmėjas, treneris ar specializacija biokinetikoje, sporto mokslo ar sporto vadybos pagyrimai, tyrėjas, pratybų specialistas

Trukmė... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba