Filter
Bakalauro laipsniai
Portugalija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Sportas Portugalijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Sporto akademines studijas ar akademinius kursus pasirinkę studentai paprastai daugiausiai dėmesio renkasi skirti sporto verslo ir sporto komandų vadybos strategijų niuansų nagrinėjimui arba fizinių aspektų analizei. Tad priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės pabaigę studijas jie gali tapti, pavyzdžiui, sporto komandų vadybininkais ar jų treneriais, o taip pat ir fizinio lavinimo mokytojais ar asmeniniais treneriais.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Geriausios bakalauro programos - Sportas Portugalijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Sportas, Portugalija

Universidade Europeia

Tradiciškai akademinis mokymas sporto srityje naudojosi ekspozicinėmis, vienpusėmis mokymo metodikomis, kuriose studentai yra pasyvūs žinios priėmėjai, nesupranta, kaip t ... [+]

Apie

Mūsų kurso akademinis modelis sukuria naujoves taikant kompetencijomis pagrįstą mokymą, kuris tuo pačiu ugdo žinias, įgūdžius ir požiūrį, kai studentas tampa savo mokymosi veikėju.

Šio požiūrio ramsčiai yra pagrįsti sisteminiu anatomijos ir fiziologijos mokymu, profesinės praktikos situacijų modeliavimu, įsikišimu realiame scenos kontekste, glaudžiais ryšiais, sukurtais su referenciniais partneriais ir sąveika su kitais sporto ir sveikatos specialistais.

Suprasdami ateities profesionalo poreikius, skatiname minkštųjų įgūdžių ir internacionalizacijos patirties kūrimą, būtiną pasaulinių sporto specialistų mokymui.

PrivalumaiPasirinkite vieną iš trijų specializacijos sričių: sporto treniruotės, mankšta ir sveikataAktyvi mokymo metodika, pagrįsta problemomis, suformuluotomis su klubais ir įmonėmis.Aukštos kokybės sporto įrenginiai vienoje vietoje Lisabonos centre.Stažuotės nuo antrųjų studijų metų.Sporto pramonės profesionalai klasėje (konferencijos ir meistriškumo kursai) ir geriausios praktikos patirtis (išvykos).Daugiadisciplininio komandinio darbo skatinimas (tarpprofesinis projektas).Galimybė gauti pažymėjimus:- Sporto trenerių I ir II laipsniai (Sporto treniruočių skyrius);- Nacionalinis pažymėjimas įtrauktas į „Bosu®“, „TRX®“, „Trigger Point®“, putų ritinėlio ir „Stick Mobility®“ instruktorių. Galimybė gauti tarptautinį pažymėjimą specialiomis sąlygomis (mankšta ir sveikata);- Programinės įrangos sertifikavimas CEDIS ir „Videobserver“ (visose srityse).Tiekimas iš Universidade Europeia / „Adidas“ sporto įrangos komplekto.Pamokos tik ryte.Karjeros galimybėsKūno kultūra (magistro laipsnis)Sporto trenerisSportinis animatoriusTechnikos direktoriusVyresnysis sporto trenerisPratimų profesionalasĮėjimo egzaminai... [-]
Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Portugal)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Europeia

Mūsų pasiūlymas kyla iš Sveikatos mokslų ir sporto fakulteto ir Verslo ir socialinių mokslų fakulteto sinergijos, suburiant profesinės sporto patirties patirtį su mokslo, ... [+]

Apie

Tradiciškai sporto valdymas yra pagrįstas sporto mokslo sritimi, nepaisydamas verslo mokslų žinių.

Mūsų pasiūlymas kyla iš Sveikatos mokslų ir sporto fakulteto ir Verslo ir socialinių mokslų fakulteto sinergijos, suburiant profesinės sporto patirties patirtį su mokslo, rinkodaros, finansų ir vadovavimo moksline patirtimi.

Taikydami žinias, įgūdžius ir požiūrį naudojame kompetencijomis pagrįstą mokymą.

Mes skatiname ne tik sunkių įgūdžių ugdymą, bet ir tikimės, kad profesinė sėkmė priklauso nuo žinių, kaip ir tarpasmeninių santykių.

Mūsų misija yra mokyti pasaulinius specialistus per tarptautinį semestrą, užsienio profesionalus klasėje ir bendrai mokyti anglų kalbą.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Portugal)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba