close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Bakalauro laipsnis - Sraigtasparnio valdymo studijos 2020

Bakalauro laipsnis yra bakalauro akademinė garbė. Tai suteikiama studentams, baigusiems studijas akredituotoje kolegijoje ar universitete. Paprastai laipsnis reikalauja ketverių metų išsamaus studijų specializuotame dalyke. Kas yra Sraigtasparnių mokymo bakalauro laipsnis? Šioje studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama įgūdžiams, reikalingiems saugiai pilotiniams sraigtasparni… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra bakalauro akademinė garbė. Tai suteikiama studentams, baigusiems studijas akredituotoje kolegijoje ar universitete. Paprastai laipsnis reikalauja ketverių metų išsamaus studijų specializuotame dalyke.

Kas yra Sraigtasparnių mokymo bakalauro laipsnis? Šioje studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama įgūdžiams, reikalingiems saugiai pilotiniams sraigtasparniams vykdyti įvairias skrydžio operacijas. Kursiniai darbai gali būti susiję su aerodinamika, oro stebėsena, priežiūra, operacijų valdymu, aviacijos planavimu ir skrydžių sauga. Daugeliu atveju studentai įgyja praktinį skrydžio patirtį. Dalyviai gali atlikti naktinius ir tarptautinius skrydžius. Solo skrydžiai, instruktorių vadovaujami skrydžiai ir skrydžio treniruokliai taip pat gali būti siūlomi. Ši mokymo programa galėtų apimti akademines specialybes, tokias kaip aeronautika ar aviacija, kartu su rotoriaus koncentracija. Studentai, kurie mokosi, gali juos parengti įvairiems aviacijos sertifikavimo ir licencijavimo lygiams.

Baigę bakalauro studijas "Sraigtasparnis", dažnai tenka didelių matematikos ir saugos įgūdžių, kurie yra naudingi aukštųjų, sudėtingų orlaivių pilotavimui. Gebėjimas greitai galvoti taip pat padeda jiems priimti sudėtingus sprendimus visais gyvenimo aspektais.

Sraigtasparnių mokymo kursas skiriasi nuo vienos programos į kitą. Renkantis mokyklą, studentai turėtų sverti savo galimybes.

Daugelyje pramonės šakų reikia sraigtasparnių pilotų. Absolventai paprastai dirba neatidėliotinose medicinos tarnybose, teisėsaugos tarnybose, priešgaisrinėse tarnybose ir kariniuose. Be to, yra galimybių dirbti korporacijoms ir asmenims. Specialistai, turintys bakalauro laipsnį "Sraigtasparnis", gali dirbti kaip instruktoriai, civiliniai sraigtasparnių pilotai, naudingieji sraigtasparnių pilotai ir policijos sraigtasparnių pilotai. Visų pirma komerciniai pilotai auga darbo vietų skaičiumi. Tačiau tikimasi, kad ateinančiais metais darbo vietų skaičius išaugs.

Užsirašydamasis "Sraigtasparnių mokymas" bakalauras gali būti įdomi karjera. Nepriklausomai nuo vietos, asmenys gali tęsti šį mokymą internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Georgian Aviation University
Tbilisi, Gruzija

Fakulteto inžinerijos rengia specialistus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius su Major: Techninė išnaudojimą Orlaivių aviacijos elektroniką ir elektros sistemų (inžinieri ... +

Fakulteto inžinerijos rengia specialistus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius su Major: Techninė išnaudojimą Orlaivių aviacijos elektroniką ir elektros sistemų (inžinieriaus). -
Bakalauras
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgp. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia