Filter
Bakalauro laipsniai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautiniai santykiai Čekijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Tarptautiniai santykiai ir lyginamoji politika yra pripažįstami sričių politikos mokslų. Ekonomikos teorija ir metodika yra labai svarbūs kaip visuotinė pasaulyje.Laso lyginamojo tyrimo visuomenėse ir kultūrose susitarimą glūdi sociologijos ir antropologijos esmę.

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautiniai santykiai Čekijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tarptautiniai santykiai, Čekija

Metropolitan University Prague

Trejų metų bakalauro studijų programa ... [+]

Programa yra pradinio lygio laipsnis, skirtas orientuoti studentus į daugiadalykę studijų sritį iš teorinių ir empirinių perspektyvų. Studentai gauna išsamų išsilavinimą, o IRES nustato jų kelią nepriklausomiems moksliniams tyrimams profesionalioje ir skatinančioje aplinkoje.

Programa mokoma per tris akademinius metus (šešis semestrus) ir baigiama bakalauro disertacija, kurią prižiūri vienas iš fakulteto narių. Per šį laikotarpį studentai privalo priimti visus "privalomus" kursus ir turėti galimybę specializuotis tam tikrose srityse (jų interesų) pasirinkdami kiekvieno semestro siūlomus "laisvo pasirinkimo" kursus.

Užsienio kalbų mokymas

Užsienio kalbų katedra siūlo IRES studentų kalbos kursus įvairiais lygmenimis, kurie papildo jų bendrąsias studijas. Studentai privalo vartoti anglų kalbos kaip užsienio kalbos (jei taikytina), be to, jie gali pasirinkti antrąją kalbą iš prancūzų, vokiečių, ispanų, rusų ir čekų.... [-]

Čekija Praha
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of New York in Prague (UNYP)

Programa siekiama mokyti studentus, kad jie galėtų teoriškai ir analitiniu požiūriu galvoti apie politiką ir ekonomiką šiuolaikiniame pasaulyje ir sugebėti išspręsti prob ... [+]

Studijuoti tarptautinius ir ekonominius santykius ir atrasti diplomatus

Pasaulis pasikeitė. Sienos prarado savo pradinę reikšmę. Mes gyvename globalizuotame pasaulyje. Išnaudokite tik tuos, kurie prisitaikys prie naujos aplinkos. Jei norite keliauti po pasaulį, dirbti verslo ar viešojo administravimo aplinkoje ir sužinoti apie kitas kultūras, mokytis Čekijos Respublikos tarptautinių ir ekonominių ryšių bakalaurų yra būtent tai, ko jums reikia.

XXI amžiaus pasaulis greitai pereina į pasaulį, dominuojančias regionines ir globalias geopolitines problemas; ekonominės jėgos ir jų įtaka tampa vis svarbesniu, kaip elgiasi valstybės. Tai reiškia, kad diplomatija ir tarptautinė ekonomika greitai jungiasi prie vienos koncepcijos, ir šiuo nauju pagrindu vyriausybės, įmonės ir tarptautinės organizacijos pasidalins šia nauja epocha.... [-]

Čekija Praha
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba