Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautiniai santykiai Lenkijoje - 2020

Bakalauro yra populiarus bakalauro programa, kuri padeda rengti studentus jų studijų srities karjerą. Dauguma programų derinti bendrąsias humanitarinių dalykų su konkrečių kursų studento dur. Kas yra Tarptautinių santykių bakalauras Lenkijoje? Ši programa yra skirta studentams, kurie nori daugiau sužinoti apie pasaulį ir turi įtakos politinių ir socialinių realijų tarptautiniu… Skaityti daugiau

Bakalauro yra populiarus bakalauro programa, kuri padeda rengti studentus jų studijų srities karjerą. Dauguma programų derinti bendrąsias humanitarinių dalykų su konkrečių kursų studento dur.

Kas yra Tarptautinių santykių bakalauras Lenkijoje? Ši programa yra skirta studentams, kurie nori daugiau sužinoti apie pasaulį ir turi įtakos politinių ir socialinių realijų tarptautinius reikalus. Studentai, kurie nori tęsti šį laipsnį sužinosite apie įvairių dalykų, priklausomai nuo konkrečiai programai. Temos gali būti šiuolaikinėje politikoje, istorija, verslo, žiniasklaidos ir ekonomika tarptautiniame kontekste. Per savo studijas, studentai įgis naudingų verslo įgūdžius ir supratimą apie tarptautinius ekonominius pokyčius ir politinių sprendimų.

Studentai, kurie užsiima tarptautinių santykių studijų naudą, kad jie įgyti tvirtus analitinių įgūdžių, kurie padės jiems rasti darbą, kad reikia kritinį mąstymą, diagnostikos bei tyrimo galimybes. Studentai mokysis daug apie skirtingų kultūrų ir turės galimybę dirbti organizacijose visame pasaulyje.

Susijusios su užsidirbti laipsnį Lenkijoje išlaidos gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Tai apima, kokioje šalyje būsimasis studentas yra iš, programos trukmę ir konkretų mokykloje. Mokiniai yra skatinami pasiekti, kad mokyklose tiesiogiai išsiaiškinti, kas bus reikalaujama finansiniai įsipareigojimai.

Asmenys, turintys tarptautinių santykių laipsnį gali siekti karjeros skaičių. Absolventai gali pasirinkti sudaryti diplomatijos, nors tai yra konkurencinga plotas. Vyriausybinės agentūros skirtingose ​​šalyse ir Jungtinėse Tautose Niujorke yra populiarus samdančios organizacijos.Tie, kurie nori dirbti privačiame sektoriuje rasite karjeros tarptautinio verslo ir privačių mokslinių tyrimų grupių.

Ieškoti savo mokyklą šiandien. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University of Wroclaw
Wrocław, Poland

Tarptautinių ryšių specialybės pasaulinių studijų programa Lenkijoje yra unikali ir viena iš tokių programų Europoje. Jis skirtas visiems užsienio ir Lenkijos kandidatams, nor ... Skaityti daugiau

Tarptautinių ryšių specialybės pasaulinių studijų programa Lenkijoje yra unikali ir viena iš tokių programų Europoje. Jis skirtas visiems užsienio ir Lenkijos kandidatams, norintiems suprasti globalizacijos mechanizmus, priklausomybę tarp vietinių ir pasaulinių įvykių ir reiškinių. Skaityti mažiau
Bakalauras
01 Oct 2020
Dieninės
3 metai
15 Sep 2020
Anglų
Su bendrabučiu