Filter
Bakalauro laipsniai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Čekijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Tarptautinio verslo studijos yra susijusios su prekių bei paslaugų mainais tarp bent dviejų valstybių. Šio tipo akademines programas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja verslo subtilybes, o taip pat gilinasi ir į tarp-kultūrinių santykių niuansus.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Čekijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tarptautinis verslas, Čekija

University of Economics Prague -Faculty of International Relations

Tarptautinio verslo programa (IBB) yra trejų metų, dieninių bachelor's studijų programa dėstoma anglų kalba. Absolventai IBb pratęsė ... ... [+]

Tarptautinio verslo bakalauro laipsnis

Tarptautinio verslo programa (IBB) yra trejų metų, dieninių bachelor's studijų programa dėstoma anglų kalba. Absolventai IBb išplėtė praktines kompetencijas, remiantis teorine žinias tarptautinio verslo ir vadybos srityse; jie taip pat yra: įvairiakalbis su stipriais kalbos įgūdžius. Jie yra pasirengę dirbti vidutinio lygio valdymo pozicijas tarptautinių korporacijų, tarptautinių ir nacionalinių eksporto įmonių, mažmeninės prekybos įmonėms, taip pat finansų ir valdžios institucijų. Jie taip pat gali kurti savo verslą užsienio rinkose. Įgytos kompetencijos leidžia jiems lanksčiai reaguoti į pokyčius pasaulinėje daugiakultūrėje verslo aplinkoje. Tuo pačiu metu, IBB suteikia labai tvirtą pagrindą tolesnių tyrimų tuo Magistriõpe lygiu.... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Metropolitan University Prague

Trejų metų bakalauro studijų programa ... [+]

Studijų programa siūlo aukštos kokybės švietimą tarptautinės prekybos ir verslo srityje. Be to, šios programos mokymo programoje pabrėžiama pagrindinių makroekonomikos (tarptautinės prekybos) ir mikroekonomikos (tarptautinio verslo) klausimų supratimo svarba.

Tarptautinio verslo katedros siūloma bakalauro studijų programa yra pradinio lygio laipsnis, skirtas orientuoti studentus į daugiadalykę studijų sritį iš teorinės ir empirinės perspektyvos. Studentai gauna išsamų išsilavinimą, kuris nustato jų kelią į nepriklausomą tyrimą profesionalioje ir skatinančioje aplinkoje.

IB bakalauro studijų programa yra mokoma per tris akademinius metus (šešis semestrus) ir baigiama bakalauro disertacija, kurią prižiūri vienas iš fakulteto narių. Per šį laikotarpį studentai privalo priimti visus "privalomus" kursus ir turėti galimybę specializuotis tam tikrose srityse (jų interesų) pasirinkdami kiekvieno semestro siūlomus "laisvo pasirinkimo" kursus.... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba