Filter
Bakalauro laipsniai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Švedijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Tarptautinio verslo vadybos studijos studentus paruošia darbui tarptautinio verslo kontekste. Šio tipo studijas pasirinkę studentai gali rinktis nagrinėt tokius akademinius dalykus kaip verslumas, tarp-kultūrinė komunikacija, vadyba bei įvairios verslo operacijos. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tarptautinio verslo vadybos kursus ir derinti juos su kitų specialybių programomis, arba rinktis atskiras tarptautinio verslo akademines bakalauro arba magistro studijų programas.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Švedijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Švedija

Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå University

Tarptautinė verslo programa skirta studentams, besidomintiems karjera tarptautinėje aplinkoje. Programa atitinka verslininkų ir moterų, kurie gali dirbti tarptautiniame v ... [+]

Bakalauro studijų programa: Tarptautinė verslo programa

Tarptautinė verslo programa skirta studentams, besidomintiems karjera tarptautinėje aplinkoje. Programa atitinka verslininkų ir moterų, kurie gali dirbti tarptautiniame verslo gyvenime, poreikį ir turi bendrų bei specializuotų kursų, kurie visi yra pateikti anglų kalba. Programos metu susipažinsite su studentais iš įvairių pasaulio šalių, kurie suteikia jums puikią bazę kitų kultūrų supratimui. Pavartojus galimybę išvykti į užsienį, dėl universitetinio keitimo ir / arba tarptautinės stažuotės, turėsite patirties iš studijuoti ir dirbti tarptautinėje aplinkoje. Tai suteikia jums vertingos patirties, taikant būsimam darbui.... [-]

Švedija Umeå
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba