Filter
Bakalauro laipsniai
Austrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Austrijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Tarptautinio verslo studijų programos yra kuriamos tiems studentams, kurie domisi nuolat besiplečiančiu globaliu verslu. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiami akademiniai dalykai susiję su įvairiomis kultūromis bei verslo subtilybėmis.

Pagrindinė savybė Austrijos aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir net daktaro lygio.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Austrijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Austrija

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Verslo konsultacijos tarptautinė (BCi) yra aukštos kokybės ir sudėtinga verslo studijų studijų programa, mokoma tik anglų kalba. ... [+]

Jūsų vartai į sėkmingą ateitį

Verslo konsultacijos tarptautinis (BCi) yra plati verslo laipsnio programa su tarptautiniu požiūriu, mokoma tik anglų kalba. Tai suteikia stimuliuojančią aplinką, kurioje studentai iš daugelio skirtingų tautų ir kultūros dirba kartu su tarptautiniais dėstytojais.

Programa suteikia didelę pranašumą savo karjeros pradžioje, ypač verslo vadybos ir konsultavimo profesijose. Baigę programą, galėsite patenkinti vis didesnius verslo bendruomenės poreikius: puikius bendravimo įgūdžius anglų kalba, tarpkultūrinį supratimą ir patirtį, pasaulinę verslo žinias ir žinias apie universaliuosius verslo standartus.

Nuo pat savo įkūrimo 2003 m., "BCi" verslo bendruomenei išsiskyrė pavadinimą, kuris yra idealus pasirengimas tarptautinei verslo karjerai. Tai buvo pasiekta be kompromisinio įsipareigojimo kokybei.... [-]

Austrija Wiener Neustadt
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba