Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Tarptautinio verslo studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie domisi įvairiomis kultūromis ir jų verslo niuansais. Šias studijas pasirinkę studentai gali studijuoti tokias disciplinas kaip tarptautinė ekonomika, kultūrų skirtumai, finansų rinkos, tarptautinės verslo operacijos, globali logistika bei tarpkultūrinė komunikacija.

Jungtiniai Arabų Emyratai yra iš septynių Emyratų federacijos rytinėje pusėje Arabijos pusiasalyje, prie įėjimo į Persijos įlanką. Daug darbo jėgos JAE yra užsienio emigrantų - taigi šalies 's gyventojų makiažas yra tokia įvairi, su Emyratai piliečių Būdamas savo šalyje mažuma.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Jungtiniai Arabų Emyratai

The University of Wollongong in Dubai

Jei Jus domina darbas skirtinguose socialiniuose, politiniuose ir kultūriniuose kontekstuose, „UOWD“ „BCom“ - tarptautinis verslas Dubajus suteiks jums žinių ir supratimo ... [+]

Tarptautinės verslo programos prielaida yra taikyti globalizuotą perspektyvą komercinės įmonės valdymui ir plėtrai.

Jei Jus domina darbas skirtinguose socialiniuose, politiniuose ir kultūriniuose kontekstuose, „UOWD“ „BCom“ - tarptautinis verslas Dubajus suteiks jums žinių ir supratimo, kad galėtumėte veikti visame pasaulyje. Programa siūlo tris pasirenkamuosius takelius, leidžiančius specializuotis rinkodaros, finansų valdymo ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. Kiekvienas iš jų plėtos savo įgūdžius ir supratimą, kaip vykdyti prekybą pasaulio ekonomikoje ir plėtojant tarpkultūrinius verslo santykius.

Trukmė

4 metai - visą darbo dieną... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba