Filter
Bakalauro laipsniai
Lietuvos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Lietuvoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Absolventai Tarptautinio verslo bakalauras galės prisiimti atsakomybę įvairiose padėtyse įmonių, turinčių tarptautinės pajėgos. Laipsnis bus supažindinti studentus su įvairių temų, kurios yra Rasta per įmonėms tarptautinėje aplinkoje. Tai apima užsienio kultūrą, valdymo bei kalbas.

Lietuvos Respublika yra oficialus šalies pavadinimas. Jis randamas šiaurinėje Europoje. Lietuva vertina mokslą ir technologijas, jų švietimo sistema labai. Ji turi pagrindinių aspektų pirminio, antrinio ir tretinio lygio išsilavinimą. Lietuva yra dar pirmaujanti šalis meno, mokslo, inžinerijos, taip pat technologinių kursų teikimui. Lietuva susiduria su šiomis problemomis aukštojo mokslo pastaruosius metus, kad atvedė į 20 universitetų sukurta siekiant pagerinti jo prieinamumą.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Lietuvoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tarptautinis verslas, Lietuvos Respublika

Kitos šios studijų srities programos:
Vilnius University Of Applied Sciences VIKO

Šios programos absolventai mokysis kurti įmonės veiklą; steigti ir valdyti įmonę; mokslinių tyrimų rinka ir verslas pagal mokslinių tyrimų rezultatus ir daug kitų svarbių ... [+]

Absolventai galės Absolventai galės dirbti tarptautinio verslo, valdyti įmonę ar jos padalinius, taip pat įsteigti įmonę. Tolesni tyrimai gali būti tęsiamas pagal universitetinių studijų programas. STUDENTAI sėkmingai įveiktas šis tyrimas PROGRAMĄ suteikiamas profesinio bakalauro diplomas Verslo (V. / UAS, LT).

Studijų programos aprašas: Tarptautinis verslas

[-]
Lietuvos Respublika Vilnius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISM University of Management and Economics

Tarptautinė verslo ir komunikacijos programa buvo sukurta atsižvelgiant į pasaulines verslo tendencijas, tokias kaip globalizacija, daugiakultūrinis verslo komandų pobūdi ... [+]

Tarptautinis verslas ir komunikacija

ISM University of Management and Economics siūlo unikalią bakalauro studijų programą anglų kalba. Ši 3,5 metų trukmės integruota tarptautinio verslo ir komunikacijų programa suteiks žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai karjerai tarptautinėse korporacijose.

Tarptautinė verslo ir komunikacijos programa buvo sukurta atsižvelgiant į pasaulines verslo tendencijas, tokias kaip globalizacija, daugiakultūrinis verslo komandų pobūdis, komunikacijos svarba įmonės viduje ir už jos ribų. Plati mąstysena ir geras supratimas apie rinkos aplinką yra viena iš labiausiai pageidaujamų specialisto ar vadybininko funkcijų.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba