Filter
Bakalauro laipsniai
Malaizija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Malaizijoje - 2019/2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Tarptautinio verslo vadybos studijos studentus paruošia darbui tarptautinio verslo kontekste. Šio tipo studijas pasirinkę studentai gali rinktis nagrinėt tokius akademinius dalykus kaip verslumas, tarp-kultūrinė komunikacija, vadyba bei įvairios verslo operacijos. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tarptautinio verslo vadybos kursus ir derinti juos su kitų specialybių programomis, arba rinktis atskiras tarptautinio verslo akademines bakalauro arba magistro studijų programas.

Malaizija yra federalinė konstitucinė monarchija Pietryčių Azijoje. Jis susideda iš trylikos valstybių ir trijų federalinių teritorijų ir turi bendrą sausumos apie 329.847 kvadratinių kilometrų atskirtų Pietų Kinijos jūra į dvi panašaus dydžio regionuose, Pusiasalio Malaizija ir Malaizijos Borneo.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Malaizijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Malaizija

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)

Siūlomų Vadybos ir žmogiškųjų išteklių departamento Verslo vadybos koledžo bakalauro programa ir apskaita yra pritaikyta specialiai studentams, kurie domisi siekti savo k ... [+]

Siūlomų Vadybos ir žmogiškųjų išteklių departamento Verslo vadybos koledžo bakalauro programa ir apskaita yra pritaikyta specialiai studentams, kurie domisi siekti savo karjeros naują pasaulinėje scenoje tarptautinių įmonių. Ši programa taip pat skirta teikti su verslo ir valdymo įgūdžius, kalbos kompetencijos ir kultūrinio sąmoningumo, reikalingų sėkmingai studentams tokioje tarptautinėje verslo aplinkoje. Be to, laipsnis siūlo įdomų derinys verslo ir vadybos temomis, pridėjus kalba tyrimą, privalomą pirmaisiais metais ir neprivaloma vėliau. Su papildomą kalba su valdymo įgūdžių mišinio, absolventai galės užtikrinti geras perspektyvas darbo rinkoje, taip pat turės galimybę siekti aukštesnio laipsnio.... [-]

Malaizija Shah Alam George Town
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba