Filter
Bakalauro laipsniai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Rumunijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Tarptautinio verslo studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie domisi įvairiomis kultūromis ir jų verslo niuansais. Šias studijas pasirinkę studentai gali studijuoti tokias disciplinas kaip tarptautinė ekonomika, kultūrų skirtumai, finansų rinkos, tarptautinės verslo operacijos, globali logistika bei tarpkultūrinė komunikacija.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Rumunijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Rumunija

Romanian-American University

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinio verslo bakalauras programa nuo Mokyklos vidaus ir tarptautinio verslo, bankininkystės ir finansų yra trejų metų progr ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinio verslo bakalauras programa nuo Mokyklos vidaus ir tarptautinio verslo, bankininkystės ir finansų yra trejų metų programa, kuri rengia jums už derybas, perkančiosios ir vykdant tarptautinį verslą.

Visą programą jums bus suprasti vaidmenį ir tarptautinių viešųjų ir privačių organizacijų interesus tarptautinėje verslo aplinkoje. Iki savo studijų pabaigos, jums bus pajėgi parengti ir padėti tarptautinių sutarčių vykdymą ir nustatyti atitinkamų veiksmų, reikalavimai ir metodai, naudojami sutarčių sudarymo ir vykdymo tarptautinio verslo, laikantis vidaus, Europos ir tarptautinės prekybos politiką ir reglamentus , Atsižvelgdami į šį metodą, bakalaurai šios programos yra kvalifikuoti sėkmingai valdyti darbo su tarptautinio verslo perspektyvos ir Rumunijoje ir / arba bet kurioje pasaulio vietoje. ... [-]

Rumunija Bucharest
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba