Filter
Bakalauro laipsniai
Singapūras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Singapūre - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Tarptautinio verslo vadybos studijos studentus paruošia darbui tarptautinio verslo kontekste. Šio tipo studijas pasirinkę studentai gali rinktis nagrinėt tokius akademinius dalykus kaip verslumas, tarp-kultūrinė komunikacija, vadyba bei įvairios verslo operacijos. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tarptautinio verslo vadybos kursus ir derinti juos su kitų specialybių programomis, arba rinktis atskiras tarptautinio verslo akademines bakalauro arba magistro studijų programas.

Singapūras, oficialiai Singapūro Respublika yra Pietryčių Azijos salos miestas-valstybė off pietinėje Malajų pusiasalyje, 137 km į šiaurę nuo pusiaujo. Užsienio universitetuose, verslo mokyklose ir specializuotų institutų, taip pat susikurti savo Azijos miesteliai Singapūre. Singapūras yra vienas iš saugiausių didžiųjų miestų pasaulyje beveik jokių priemonių.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Singapūre - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Singapūras

Curtin Singapore

Ar domitės tarptautinėje rinkoje? Šis svarbus suteikia tarptautinį dėmesį į savo verslo karjerą. Jūs išmoksite analizuoti tarptautines rinkas ir plėtoti asmenines savybes ... [+]

Bakalauro Komercijos (Tarptautinis verslas) vienas pagrindinis

Prekybos bakalauras yra Curtin Business School principas kursas ir labiausiai tarptautiniu mastu pripažintas verslo kvalifikaciją Azijos-Ramiojo vandenyno regione.

Norite karjerą kuris nukelia jus į pasaulio kelionėje?

Ar domitės tarptautinėje rinkoje? Šis svarbus suteikia tarptautinį dėmesį į savo verslo karjerą. Jūs išmoksite analizuoti tarptautines rinkas ir plėtoti asmenines savybes, reikalingas sėkmingai įsitraukti į tarptautinį verslą. Vienetai turi tarptautinį dėmesį ir yra sudarytas iš įvairių verslo sričių, pavyzdžiui, tarptautinės apskaitos, ekonomikos, finansų, žmogiškųjų išteklių, teisės, vadybos ir rinkodaros. Jums bus sukurti aukšto lygio įgūdžius valdymo, problemų sprendimo, planavimo, organizavimo ir valdyti pokyčius, kurie parengs jums už einamaisiais globalizuotame verslo pasaulyje karjerą.... [-]

Singapūras Singapore
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba