Filter
Bakalauro laipsniai
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Tarptautinis verslas Taivane - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Tarptautinio verslo studijos yra susijusios su prekių bei paslaugų mainais tarp bent dviejų valstybių. Šio tipo akademines programas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja verslo subtilybes, o taip pat gilinasi ir į tarp-kultūrinių santykių niuansus.

Taivanas (tradicinė kinų: 台湾 arba 台湾, supaprastinta kinų: 台湾 Tai Wan) yra tauta, kuri gyvena daugiau nei 23 milijonų žmonių ir yra viena iš tankiausiai apgyvendintų vietų pasaulyje. Prestižiškiausių universitetų nacionalinis Taivanas universitetas.

Geriausios bakalauro programos - Tarptautinis verslas Taivane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinis verslas, Taivanas

Ming Chuan University

Tarptautinės kolegijos tarptautinės verslo ir prekybos programos misija - skatinti vietos ir užsienio studentų pasaulinę viziją. Be to, mes plėtojame kompetenciją tarptau ... [+]

Atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, nuo 1999 m. MCU sukūrė specializuotus skyrius, atsakingus už tarptautinio švietimo skatinimą, siekiant skatinti mūsų pasaulinį konkurencingumą.

Siekdama patenkinti klestinčią tarptautinio verslo plėtrą ir įtvirtinti tarptautinio verslo valdymo pagrindus ateičiai, tarptautinių verslo vadovų ugdymas tapo pagrindine kiekvienos valstybės ir įmonės iniciatyva.

Patvirtinus MOE, 2006 m. Įsteigėme Tarptautinę verslo ir vadybos programą.

Misija

Tarptautinės kolegijos tarptautinės verslo ir prekybos programos misija - skatinti vietos ir užsienio studentų pasaulinę viziją.

Be to, mes plėtojame kompetenciją tarptautiniame versle, suteikiant studentams kokybišką verslo išsilavinimą profesinėse disciplinose, siekiančiose subalansuoti teorijas ir praktiką.... [-]

Taivanas Taipei
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba