close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Bakalauro laipsnis - Techninės braižybos studijos 2020/2021

Studentai, norintys geriau suprasti konkrečią temą, gali nuspręsti baigti bakalauro studijas po vidurinės mokyklos. Šis bakalauro laipsnio apdovanojimas užima vidutiniškai ketverius metus. Kas yra techninės brėžinys bakalauras? Techninis brėžinys yra tyrimo rengimas, kurį gali naudoti architektai, inžinieriai ir mechanikai. Šie išsamūs brėžiniai suteikia instrukcijas produkt… Skaityti daugiau

Studentai, norintys geriau suprasti konkrečią temą, gali nuspręsti baigti bakalauro studijas po vidurinės mokyklos. Šis bakalauro laipsnio apdovanojimas užima vidutiniškai ketverius metus.

Kas yra techninės brėžinys bakalauras? Techninis brėžinys yra tyrimo rengimas, kurį gali naudoti architektai, inžinieriai ir mechanikai. Šie išsamūs brėžiniai suteikia instrukcijas produktų, tokių kaip mikroschemos ir pastatai, statybai. Reikalingi kursai priklausys nuo tikslaus techninių brėžinių pobūdžio, tačiau gali apimti aprašomąją geometriją, architektūrinę grafinę išraišką, architektūrinį projektavimą ir dizainą, geometriją rengiant, AutoCAD raštingumą, struktūros projektavimą ir elektros sistemas.

Mokytojai mokosi rankinio ir kompiuterinio piešimo technologijos, kuri juos rengia dirbti technologiškai pažengusioje srityje. Mechaniniai gebėjimai užtikrina, kad specialistai sugeba tiksliai pristatyti gaminius per brėžinius. Komunikacijos įgūdžiai, pagerėję šiais kursais, gali padėti studentų karjerai ir asmeniniam gyvenimui.

Techninės brėžinys bakalauro kaina gali priklausyti nuo mokyklos, jos vietos ir programos trukmės. Mokymasis gali svyruoti kasmet. Todėl kandidatai turėtų ištirti, kiek jie nori, ir mokyklą, kuria jie tikisi dalyvauti.

Kažkas, turintis bakalauro laipsnį techniniame brėžinyje, gali turėti daug karjeros galimybių. Dizaino įgūdžiai, kurie įgijo įgūdžių, gali iš esmės pasireikšti ne techninio brėžinys, bet daugelis studentų tampa architektūros rengėjais, gamybiniais projektavimo darbuotojais, inžinieriaus inžinerijos specialistais ir elektronikos kūrėjais. Mokytojai, kurie tikisi tapti profesoriais ar konsultantais, gali tekti tobulinti savo išsilavinimą per magistro programą.

Techninės brėžinys gali būti siūloma kolegijose, technikose ir universitetuose visame pasaulyje. Netgi gali būti dalyvavimo internete galimybe. Jei norite sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Universidade da Coruña
A Coruña , Ispanija

Įvertinimas Techninė architektūra yra tik vienas mokė Galicijoje, suteikiantis teisę jo turėtojui vykdyti reglamentuojamą profesiją techninės būklės architektas. Dėl šios moky ... +

Įvertinimas Techninė architektūra yra tik vienas mokė Galicijoje, suteikiantis teisę jo turėtojui vykdyti reglamentuojamą profesiją techninės būklės architektas. Dėl šios mokymo laikotarpiu yra ketveri metai. -
Bakalauras
Dieninės
4 metai
Ispanų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia