Filter
Bakalauro laipsniai
Indija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Teisės studijos Indijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Priklausomai nuo žmonių norų, interesų bei galimybių pabaigę teisės ir valdymo studijų programas studentai gali pradėti dirbti įvairiose teisinėse bei verslo srityse, o taip įsidarbinti ir vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose. Be to, studentai gali rinktis iš daugybės įvairių teisės ir valdymo srities specializacijų, tokių kaip komercinė teisė, reguliavimo teorijos bei tarptautiniai santykiai.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Geriausios bakalauro programos - Teisės studijos Indijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės studijos, Indija

Sharda University

College siūlo penkerių metų Integruota teisės programą, sėkmingai užbaigus kurie bus uždirbti studentas B.Com., LL.B. (Apdovanojimai) laipsnis turi būti skiriamos Sharda ... [+]

College siūlo penkerių metų Integruota teisės programą, sėkmingai užbaigus kurie bus uždirbti studentas B.Com., LL.B. (Apdovanojimai) laipsnis turi būti skiriamos Sharda University.The trukmės B.Com. LL.B. studijų programoje turi būti penkerius akademinių metų laikotarpiui. Kiekvienais mokslo metais yra padalintas į du semestrus, kiekvieno semestro, turintis 100 darbo / mokymo dienų vidurkį. Akademiniai terminai paprastai yra tarp liepa-gruodis ir sausio June.The Penkerių metų B.Com., LL.B.course yra visą darbo dieną, žinoma ir ne studentas leidžiama rankinėje vienu metu bet kurioje kitoje žinoma. Studento priėmimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu už pažeidžiant šią taisyklę.... [-]

Indija Didžioji Noida
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba