Filter
Bakalauro laipsniai
Nigerija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Teisės studijos Nigerijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Priklausomai nuo žmonių norų, interesų bei galimybių pabaigę teisės ir valdymo studijų programas studentai gali pradėti dirbti įvairiose teisinėse bei verslo srityse, o taip įsidarbinti ir vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose. Be to, studentai gali rinktis iš daugybės įvairių teisės ir valdymo srities specializacijų, tokių kaip komercinė teisė, reguliavimo teorijos bei tarptautiniai santykiai.

Norėdami gauti priėmimą į Nigerijos universitetų (viešieji ir privatūs universitetai kiekviename federacijos įskaitant FCT valstybės), būsimasis studentas turi sėdėti už ir sėkmingai išlaikyti ume (universitetai imatrikuliacija tyrimas), kurį administruoja stakta (bendra priėmimo ir imatrikuliacija valdyba). Taip pat atskiri universitetai reguliariai ekrano potencialiems kandidatams įsitikinkite, kad jie iki par Universiteto lygio darbo Nigerija.

Geriausios bakalauro programos - Teisės studijos Nigerijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės studijos, Nigerija

University of Ilorin

Teisės fakulteto, universiteto Ilorin yra vienas iš svarbiausių teisės fakultetų Nigerija. Fakultetas iš pradžių buvo įkurta 1983 metais kaip verslo administravimo depart ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Teisės fakultetas, universiteto Ilorin yra vienas iš svarbiausių teisės fakultetų Nigerija. Fakultetas iš pradžių buvo įkurta 1983 metais kaip verslo administravimo departamento padaliniui, pagal profesoriaus Eyitayo Lambo vadovavimo. Iki 1984 metų, ji buvo pertvarkyta į pilną departamento Verslo ir socialinių mokslų fakultete. Tuometinis vadovas Teisės departamento buvo profesorius RW James.

STUDIJŲ PROGRAMOS

Įstatymas laipsnis programa iš pradžių buvo įkurtas 1983/1984 akademiniais sesijos kaip verslo ir socialinių mokslų fakulteto. Ji buvo panaikinta 1986-1987 ir vėl buvo įkurta 1993/1994 kaip visavertė fakultete. Dabar Teisės fakulteto yra vienas iš prestižiškiausių teisės fakultetų Nigerija Su daugiau nei 40 intelektualiai garso dėstytojų remiamų labiausiai sumani ir draugiškas administracijos darbuotojų. Jos patekimo į rinką reikalavimai buvo išrankiausių siekiant gaminti praktikuojančius teisininkus ir intelektualus iš labiausiai pavydėtinas grietinėlės studentų turimų.... [-]

Nigerija Ilorinas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba