Filter
Bakalauro laipsniai
Olandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Teisės studijos Nyderlanduose - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Priklausomai nuo žmonių norų, interesų bei galimybių pabaigę teisės ir valdymo studijų programas studentai gali pradėti dirbti įvairiose teisinėse bei verslo srityse, o taip įsidarbinti ir vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose. Be to, studentai gali rinktis iš daugybės įvairių teisės ir valdymo srities specializacijų, tokių kaip komercinė teisė, reguliavimo teorijos bei tarptautiniai santykiai.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Geriausios bakalauro programos - Teisės studijos Nyderlanduose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės studijos, Olandija

Vrije Universiteit Amsterdam

„ Vrije Universiteit Amsterdam yra įstatymas „Visuomenės teisė“ bakalauro programa yra unikali - niekur kitur nerasite tokiu būdu dėstomos teisės. Vietoj tradicinio požiū ... [+]

Studijuoji teisę visuomenėje? Kaip įstatymai gali paruošti tvarios ateities kelią? Ir kaip įstatymai kartais naudojami tam užkirsti kelią? Ar terorizmas yra tarptautinės baudžiamosios teisės ar tarptautinės saugumo teisės dalykas - ar abu? O kokia teisininkų moralinė atsakomybė šiais atvejais?

„ Vrije Universiteit Amsterdam yra įstatymas „Visuomenės teisė“ bakalauro programa yra unikali - niekur kitur nerasite tokiu būdu dėstomos teisės. Vietoj tradicinio požiūrio į viešąją, privatinę ir baudžiamąją teisę ši programa pradedama nuo realių visuomenės problemų ir nagrinėjama, kaip galima pritaikyti skirtingas teisines perspektyvas. Taikydami daugiadisciplininį požiūrį su stipriu socialinių mokslų komponentu ir kultūrų akcentavimu, jūs dirbsite grupėse atlikdami empirinius realaus pasaulio atvejų tyrimus. Jūs pasirodysite pasirengę dirbti tarptautinėje aplinkoje - galvokite apie NVO, ministerijas ir dideles advokatų kontoras.Tai jūs darysite Programos „Įstatymas visuomenėje“ centre yra keturios temos, kurios ypač aktualios šiuolaikinėje visuomenėje: saugumas, rinkų globalizacija, migracija ir tvarumas. Kiekvieną temą nagrinėsite tiek globaliu, tiek vietiniu lygmeniu, atsižvelgdami į skirtingas teisines perspektyvas, naudodami atitinkamas socialinių mokslų priemones ir tyrimų metodikas.Pirmieji metai - pasinerkite į vieną didžiausių mūsų amžiaus problemų: saugumą, įskaitant visuotinį terorizmą, taip pat šmeižto ir puolimo atvejus. Be saugumo filosofijos ir dėsnio, sužinosite apie kriminologiją ir empirinius tyrimus. Antrąjį pusmetį pasinerkite į rinkų globalizaciją ir pasitelkite psichologiją bei statistiką, kad pagilintumėte supratimą, kaip veikia šios rinkos.Antri metai - tyrinėsite migraciją ne tik abstrakčiu požiūriu, bet ir susitikdami bei apklausdami susijusius asmenis. Mažose grupėse išmoksite kokybinių tyrimų metodų, tokių kaip interviu metodai ir derybų įgūdžiai, kurie puikiai paruoštų teisėtą karjerą. Taip pat ištirsite tokias temas kaip klimato pokyčiai ir dirbtinis intelektas... [-]

Olandija Amsterdamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba