Filter
Bakalauro laipsniai
Portugalija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Teisės studijos Portugalijoje - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Teisės ir valdymo sritis, kuri užtikrina viešąją tvarką ir gyventojų saugumą, svarba ir pritaikymas yra milžiniška. Daugybė viso pasaulio universitetų studentams siūlo šios srities studijų programas su daugybe įvairiausių specialybių, iš kurių vienos populiariausių yra teisinio reguliavimo teorija bei intelektinės nuosavybės teisė.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Geriausios bakalauro programos - Teisės studijos Portugalijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės studijos, Portugalija

Kitos šios studijų srities programos:
Universidade Europeia

Šis laipsnis buvo sukurta remiantis tarp teisinės ir rinkos poreikius mokymo derinimą, taip užtikrinant kuo profesinių galimybių. Tai iš esmės šis balansas, kuris ateina ... [+]

Šis laipsnis buvo sukurta remiantis tarp teisinės ir rinkos poreikius mokymo derinimą, taip užtikrinant kuo profesinių galimybių. Tai iš esmės šis balansas, kuris ateina įtraukti į panardinant laipsnį vadybos, rengia kiekvieną studentą tarp teisės ir verslo srityje sujungimo.

Be to, laipsnį turi diferencijavimo fakultetą, kuris būdingas ir gilesnį ir labiau klasikinės atsižvelgiant į teisės ir daugiau novatoriškų ir drąsių viziją su visuotinio požiūrio to.

Per Žinoma, studentai taip pat turi prieigą prie daugiau praktinio teisės aktų realizuojamas profesinio patirtį realiame kontekste, seminarus iškylančius klausimus šioje srityje ir statymą dėl svarbių įgūdžių minkštas teisėsaugos profesionalus: bendravimo įgūdžiai, derybų ir argumentacijos ir teisinė anglų.... [-]

Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Portugal)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba