Filter
Bakalauro laipsniai
Švedija

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Švedijoje - 2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Turizmo studijos ypatingai tinka tiems studentams, kurie mėgsta keliauti, jaučia austrą kitoms kultūroms, o taip pat ir mėgsta užsiimti kelionių ar renginių planavimu. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos įvairios studijų programos tokios kaip turizmo rinkodara, laisvalaikio vadyba, renginių planavimas ir t.t.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Švedijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas, Švedija

Laipsniai
Vieta
Švedija
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Dalarna University

Dalarna University turintis vienintelį Švedijos turizmo bakalauro laipsnį anglų kalba. ... [+]

Apie

Kas yra turistas? Kodėl jie aplanko konkrečias vietas? Kaip mes galime sukurti tvarią praktiką ir vietas? Mes ieškome studentų, kurie klausia, kaip veikia pasaulis. Mes ieškome studentų, norinčių sužinoti, kaip turizmas gali padėti žmonėms, ką turizmas gali daryti bendruomenėms ir kokie iššūkiai yra turizmo ateičiai. Kviečiame kreiptis į studentus iš viso pasaulio ir iš bet kokių aplinkybių.

Programos tikslas - suteikti studentams žinių, kad jie galėtų sėkmingai dirbti. Mes tai darome siūlant subalansuotą teorinių žinių ir praktinių pavyzdžių derinį. Studentai dirbs su miestais ir planuos ateitį; jie aplankys paveldo vietas ir galvoja apie tai, kaip šios svetainės pristatomos visuomenei; ir jie mokosi iš tikrųjų Švedijoje, Europoje ir kitose šalyse atliktų tyrimų pavyzdžių. Mes taip pat tikimės, kad visi mokiniai išvyks į mainus - o tai yra geresnis turizmo būdas nei keliaujant ir mokant kaip savo studijas?... [-]

Švedija Borlänge
Rugsėjis 2020
Anglų
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba