Filter
Bakalauro laipsniai
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Airijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Turizmo studijos ypatingai tinka tiems studentams, kurie mėgsta keliauti, jaučia austrą kitoms kultūroms, o taip pat ir mėgsta užsiimti kelionių ar renginių planavimu. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos įvairios studijų programos tokios kaip turizmo rinkodara, laisvalaikio vadyba, renginių planavimas ir t.t.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Airijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas, Airijos sala

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)

Šis apdovanojimas parengs jums už daugelį verslo vaidmenų prieinama turizmo pramonei. Jums bus sukurti įgūdžius, atitinkančius tiek veikti ir ... ... [+]

Bakalauras Verslo Turizmo vadybos

GMIT Golvėjus apgyvendinimu

Šis apdovanojimas parengs jums už daugelį verslo vaidmenų prieinama turizmo pramonei. Jums bus sukurti įgūdžius, atitinkančius abiejų veiklos ir priežiūros valdymo lygiais. Programa taip pat plėtoti verslumo įgūdžius, siekiant palengvinti naujų įmonių steigimą ir šiandienos ekonominio klimato, šie įgūdžiai bus įrodyti neįkainojama baigus. Integruotas darbo vietą ir antrus metus, leidžia patirti pirmų rankų uzdaviniai, poreikius ir naudą dirbant šį įdomų ir sudėtingas pramonės.

Programos moduliai

Modulių skaičius yra padengtas apie šią programą, įskaitant turizmo operacijų, finansinė apskaita, skaičiavimas ir informacinės sistemos, ekonomikos, rinkodaros, verslo informacinių sistemų, Tarptautinis transportas, turizmo politikos ir planavimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, įmonės kūrimas ir pasirenkant asortimentą iš vienos iš šių kalbos ir kultūros pasirinkimus: prancūzų / vokiečių / ispanų / Airijos.... [-]

Airijos sala Golvėjus Westport
Rugsėjis 2020
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba