Filter
Bakalauro laipsniai
Argentina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Argentinoje - 2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Turizmo studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia karjeros kelionių planavimo srityje ar viešbučių bei svetingumo industrijoje. Tad į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiami tokio tipo akademiniai dalykai kaip turizmas, pardavimai, rinkodaros strategijos, turizmo plėtra, kelionių planavimas bei dizainas.  

Argentina turi puikią daugiatautės ir daugiakultūrės gyventojų ir yra žavinga ir draugiška šalis studentų renkasi studijas užsienyje. Apie švietimo srityje kokybė yra mirti, o taip pat labai prieinamos. Argentina turi vieną iš pasaulyje 's didžiausias raštingumo lygis ir gyvenamųjų patalpų su daugeliu žinomų menininkų, mokslininkų, rašytojų ir mokslininkų. Kai kurie iš jų rasite mokymą daugelio geriausių universitetų.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Argentinoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Pietų Amerika

1 Rezultatai Turizmas, Argentina

Universidad UADE

Pasaulio turizmo organizacijos (UNWTO) prognozėse nurodoma, kad iki 2030 m. Tarptautinių turistų atvykimas bus 1800 milijonų, tai yra, kad apie 5 mln. arba kitiems tiksla ... [+]

Pasaulio turizmo organizacijos (UNWTO) prognozėse nurodoma, kad iki 2030 m. Tarptautinių turistų atvykimas bus 1800 milijonų, tai yra, kad apie 5 mln. arba kitiems tikslams, pvz., aplankyti draugus ir šeimą.

Šis augimas reikalauja aukšto lygio paslaugų teikimo sektoriuje, palaikant tvirtą ir tikrą universitetinį išsilavinimą, kuris suteikia kvalifikuotiems specialistams, prisidedantiems prie šio sektoriaus konkurencingumo lygio išlaikymo ir gerinimo.

Studijuodamas turizmo ir svetingumo laipsnį UADE, gausite visapusišką ir novatorišką viziją, kuria siekiama gauti žinių ir įgūdžių, kurie reikalingi įvairiose turizmo ir apgyvendinimo organizacijose, pavyzdžiui, rinkodaros, planavimo, viešųjų ryšių, reklamos, vairavimo ir kelionių agentūrų, viešbučių, gastronomijos, transporto ir laisvalaikio kūrimas.... [-]

Argentina Buenos Airės
Kovas 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba