Filter
Bakalauro laipsniai
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Italijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Absolventai bakalauro laipsnį turizmo galės dirbti įvairiose srityse ir pozicijas turizmo sektoriuje. Laipsnis yra susijęs su skirtingų institucijų arba įmonių valdymo, pavyzdžiui, kurortų, viešbučių, pramogų ar istorinių vietų.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Italijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Turizmas, Italija

University of Bologna

Tarptautinio turizmo ir laisvalaikio pramonės pirmosios pakopos ciklas - ITALI yra trejų metų studijų programa, kurią sudaro UNTWO TEDQUAL THEMIS fondo kokybės užtikrinim ... [+]

Pirmosios pakopos tarptautinio turizmo ir laisvalaikio pramonės ciklas - ITALI - tai trejų metų studijų programa, kurioje yra UNTWO TEDQUAL THEMIS fondo kokybės užtikrinimo sertifikatas, kurio pagrindinis tikslas yra gerinti turizmo švietimo, mokymo ir mokslinių tyrimų programų kokybę; programa suteikia studentams kultūrinį ir techninį profilį, reikalingą prisijungti kaip vadybininkas ar profesionalai privačios ir viešosios įmonės, kurios daro turizmo pramonę. Tuo tikslu ITALI siūlo puikų pasirengimą turizmo planavimui ir turizmo valdymui ir kuria profesionalius profilius, kurie gerai žino sudėtingas sąveikas ir kūrybinės bei laisvalaikio pramonės, verslo strategijų, vyriausybės politikos ir turizmo tarpusavio priklausomybę.... [-]

Italija Riminis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Telematic University UNINETTUNO

Programa aprūpina studentus įgūdžiais ir pasitikėjimu savimi, kad galėtų efektyviai valdyti ir prisitaikyti prie daugybės konkurencingų ir nuolat besikeičiančių verslo ap ... [+]

Programa aprūpina studentus įgūdžiais ir pasitikėjimu savimi, kad galėtų efektyviai valdyti ir prisitaikyti prie daugybės konkurencingų ir nuolat besikeičiančių verslo aplinkos tarptautinėje arenoje.

Ekonomikos ir vadybos bakalauras suskirstytas į du pagrindinius kelius:

Verslo vadyba: tarptautinis valdymo kelias anglų kalba;Finansų valdymas: tarptautinis kelias, skirtas verslo valdymui, ypatingą dėmesį skiriant finansinėms problemoms anglų kalba.

"Business Management Pathway leidžia studentams:

1) plėtoti įgūdžius, susijusius su verslo administravimu ir valdymu;

... [-]
Italija Roma
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba