Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020

JAV pagal turistų skaičių yra antra pasaulyje, o pagal iš turizmo surenkamas pajamas - pirma. Nenuostabu - ši šalis nustato šios industrijos standartus. Tad turizmo studijas JAV pasirinkę studentai įgyja itin kokybišką ir viso pasaulio turizmo industrijoje vertinamą išsilavinimą. Turizmo studentai nagrinėja ne tik klasikines, bet ir modernias turizmo temas, pvz., tvarų, medicininį, kūrybišką bei pažintinį turizmą.

Turizmo profesionalai turi žinoti, kodėl žmonės keliauja ir kaip jie tai daro, t.y., išmanyti įvairių kultūrų bei amžiaus žmonių keliavimo įpročius. Be šių kursų turizmo studentai taip pat studijuoja ir pagrindines verslo koncepcijas, pvz., rinkodaros, verslo vadybos, planavimo ir plėtros, finansinės apskaitos, verslo etikos, elektroninio verslo ir kitus kursus.

Jeigu domitės turizmo bakalauro studijomis JAV, peržvelkite žemiau pateiktas studijų programas. Galbūt rasite studijas, kurios jums pradės pradėti svajonių karjerą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Šiaurės Amerika

3 Rezultatai Turizmas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Husson University

Husson University "Hospitality, Sport", " ... [+]

Apie

Husson University "Hospitality, Sport", "

Nesvarbu, ar jus domina paslaugų orientuotos svetingumo ir turizmo sritys, ar sporto valdymas, mūsų programoms yra kažkas už jus. Toliau pateikiamos nuorodos į jūsų teisę pateikia daugiau informacijos apie kiekvieną programą, kuri apima galimybes pagrindiniams, nepilnamečiams arba sutelkti dėmesį į jūsų susidomėjimą.

Mūsų lanksti mokymo programa ir daugiakalbio laipsnio parinktys padės jums pasirinkti studijų kursą, puikiai pritaikytą jūsų unikaliems svetingumo, sporto ir turizmo vadybos karjeros siekiams.

Misija

Svetingumo ir turizmo vadybos programos misija - teikti akademinius mokymus, kuriuose studentai rengiami tapti verslininkų lyderiais, vadovais ir specialistais, atliekantiems vaidmenis, kurie orientuoti į pasaulinės aplinkos supratimą ir vertinimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hussono sritis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeastern State University

Svetingumo ir turizmo vadybos programa suteikia jums žinių, reikalingų sėkmingam įmonių, susijusių su posėdžių, kelionės, turizmas, žaidimų ir svetingumo pramonės šakose. ... [+]

Svetingumo ir turizmo vadybos programa suteikia jums žinių, reikalingų sėkmingam įmonių, susijusių su posėdžių, kelionės, turizmas, žaidimų ir svetingumo pramonės šakose. Į HTM Šiaurės rytų valstijos universiteto programa buvo viena iš pirmųjų, tvirtina Profesionalus konferencijų vadybos asociacijos.

Programa susideda iš trijų atskirų, bet tarpusavyje susijusių komponentų: Susitikimas ir konferencijų vadyba, turistų plėtra ir žaidimų operacijų ir procedūrų. Susitikimas ir konferencijų valdymo programa pabrėžia valdyti ir kur patiekiama susitikimus, susitarimus, parodose ir specialius renginius.

Jei specializuojasi turizmo paskirties plėtra, jums mokytis kūrimą, valdymą ir rinkodarą turistų lankomas vietas ir vietą. Jei specializuojasi žaidimų, jums sužinoti apie žaidimų operacijų ir procedūrų. Visi HTM klasės siūlomi internete dvejų metų ciklą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Kaukė Sulūžusi strėlė
Registracija galima
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Black Hills State University

Ar jums patinka praturtinti kitų žmonių gyvenimus mėgaudamiesi "antrasis mokėti patikrinti" Pragyvenimo gražioje kurorto vietovėse, kuriose gausiai lauko poilsio ir kultū ... [+]

Bakalauro laipsnis turizmo ir svetingumo vadybos

Ar jums patinka praturtinti kitų žmonių gyvenimus mėgaudamiesi "antrasis mokėti patikrinti" Pragyvenimo gražioje kurorto vietovėse, kuriose gausiai lauko poilsio ir kultūrinių galimybių forma? Turizmas ir viešbučių vadyba yra puikus lauko Jums!

Čia yra jūsų galimybė mokytis vienos iš pirmaujančių turistinių vietų pasaulyje-gražus Black Hills, aplankė milijonai turistų kasmet širdies. Per stažuotes, svečių paskaitos, ir išvykas jūs galite mokytis iš talentingų ir patyrusių verslininkų ir profesionalų, kurie padarė turizmo ir svetingumo regiono viršų ekonomikos sektorius. Tai suteiks jums konkurencinį pranašumą, kaip jūs pradėsite savo karjerą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spearfish Greitasis miestas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba