Filter
Bakalauro laipsniai
Kroatija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Kroatijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Turizmo akademinių studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra reikalingas norintiems įžengti į turizmo industriją. Šias studijas pasirinkę studentai ypatingai daug laiko praleidžia nagrinėdami kelionių planavimo verslą bei jo subtilybes ir aiškinasi, kaip efektyviai suplanuoti daugybės žmonių norus geriausiai atitinkančią turistinę ar pažintinę kelionę. Tad priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tokius studijų kursus kaip laisvalaikio vadyba, kultūrinis turizmas, renginių planavimas, tvarus turizmas bei turizmo rinkodaros strategijos.  

Per Kroatijos studijų programas International studentas iš įvairių pasaulio šalių gauti puikių mokymosi patirtį. Šalies miestai siūlome puikią vietą prie mokinių, kurie nori studijuoti diplomatijos, taikos ir konfliktų studijų, tarptautinio verslo ir tarptautinių santykių.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Kroatijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas, Kroatija

Aspira University College

Tarptautinės svetingumo ir turizmo vadybos bakalauro profesinės studijų programos studentai rengia turizmo, svetingumo ir viešbučių pramonės valdymo funkcijas. ... [+]

Studijų programa, sukurta bendradarbiaujant su darbdaviais

Tarptautinės svetingumo ir turizmo vadybos bakalauro profesinės studijų programos studentai rengia turizmo, svetingumo ir viešbučių pramonės valdymo funkcijas.

Turizmas yra viena iš perspektyviausių pasaulio pramonės šakų, reikšmingas eksporto produktas ir užimtumo generatorius. Norint padidinti turizmo rinkos vertę, reikia turėti aukštos kokybės profesionalų ir vadovų.

Tarptautinė svetingumo ir turizmo vadybos studijų programa skirta kokybiškam ekspertų tobulinimui įvedant naujas papildomas žinias ir įgūdžius per specializaciją. Studijų programa įgyvendinama pagal Bolonijos procesą ir trunka šešis semestrus, ty trejus metus. Trečiajame semestre studentai pasirenka vieną iš trijų specializuotų studijų sričių: paskirties organizacijų ir įmonių valdymo, viešbučių valdymo ar gastronomijos. Šeštasis semestras yra skirtas tik praktiniam mokymui.... [-]

Kroatija Padalinti
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba