Filter
Bakalauro laipsniai
Latvija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Turizmas Latvijoje - 2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Turizmo akademinių studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra reikalingas norintiems įžengti į turizmo industriją. Šias studijas pasirinkę studentai ypatingai daug laiko praleidžia nagrinėdami kelionių planavimo verslą bei jo subtilybes ir aiškinasi, kaip efektyviai suplanuoti daugybės žmonių norus geriausiai atitinkančią turistinę ar pažintinę kelionę. Tad priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tokius studijų kursus kaip laisvalaikio vadyba, kultūrinis turizmas, renginių planavimas, tvarus turizmas bei turizmo rinkodaros strategijos.  

Latvija, oficialiai Latvijos Respublikos, yra Baltijos regione Šiaurės Europos šalis. Ji ribojasi šiaurėje iki Estijos pietuose iki Lietuvos į rytus Rusijoje, kurį Baltarusijos pietryčiuose. Latviai Baltijos žmonės, kultūriškai susiję su lietuviais. Kapitalas Ryga kurioje gyvena Latvijos universitete su daugiau nei 23.000 dalyvaujantiems studentams.

Geriausios bakalauro programos - Turizmas Latvijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas, Latvija

Turiba University

Vienintelei Šiaurės Europos studijų programai, kurią vertina JT PPO, suteiktas aukščiausias kokybės įvertinimas turizmo švietimo pasaulyje - „TedQual“ sertifikatas. ... [+]

Turizmo ir svetingumo vadyba - profesinio bakalauro studijų programaNaudingaKiekvienais metais ~ 200 turizmo studentų vasaros praleidžia ne Latvijoje, bet stažuojasi įvairių šalių turizmo įmonėse.Vienintelei Šiaurės Europos studijų programai, kurią įvertina JT PPO, suteiktas aukščiausias kokybės įvertinimas turizmo švietimo pasaulyje - „TedQual“ sertifikatas.

Profesinio bakalauro studijų programa „Turizmo ir svetingumo vadyba“ jau ketvirtą kartą įgijo prestižinę UNWTO - JT Pasaulio turizmo organizacijos „TedQual“ akreditaciją per maksimalų įmanomą terminą - ketverius metus, iki 2018 m.

PROGRAMA AKKredituojama iki 2019 m. - „ TedQual“ sertifikatas (iš JT PPO)... [-]

Latvija Ryga
Vasaris 2020
Anglų,Latvijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba